Реклама

Останні записи

Xiaomi припиняє поставки 34-дюймових моніторів

Xiaomi припиняє поставки 34-дюймових моніторів. На ринку черговий дефіцит – матриць. У магазини надійде остання партія моніторів кількістю 2000 штук.

Ми вже бачили в цьому році дефіцит потужностей для виробництва однокристальних систем і асоційований з ним дефіцит відеокарт, процесорів і нових ігрових консолей, а зараз, судячи з того, що пише джерело, утворився і дефіцит матриць для моніторів. Принаймні саме нестача РК-панелей Samsung називається в якості причини зупинки виробництва вигнутих 34-дюймових моніторів Xiaomi.

Як повідомляється, обсяг останньої партії цих моніторів становить 2000 штук. Після її виробництва нових поставок не обіцяється. Ймовірно, з такої нагоди модель і зовсім знімуть з конвеєра, так як вона дебютувала ще в жовтні минулого року. Наступник вийде не раніше другого кварталу 2021 року і до того ж виявиться значно дорожче.

Нагадаємо, 34-дюймовий вигнутий (радіус кривизни - 1,5 м) монітор Xiaomi пропонується в Китаї за еквівалент $ 305. Це модель з чітким ігровим позиціонуванням, дозволом 3440 х 1440 пікселів, кадрової частотою 144 Гц і підтримкою технології AMD FreeSync.

Читайте також: Xiaomi випустить в Україні клона Redmi Note 9 5G.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Latest Posts

spot_img

Популярні записи