Реклама

Запущено настільний обігрівач Xiaomi Mijia

Останні Новини

Цього тижня, компанією Xiaomi було запущено новий настільний обігрівач Xiaomi Mijia. Його ціна становить близько 19 дол. Обігрівач отримав керамічний нагрівальний елемент PTC, що пропонує миттєвий нагрів без відкритого вогню.

Обігрівач Mijia здатний продувати гаряче повітря в декількох напрямках, по кутах до 45 0. Максимальний діаметр настільного обігрівача Mijia становить 132 мм із прихованою конструкцією входу на 360 ° внизу. Також, обігрівач поставлятиметься з вогнетривким матеріалом V0 для забезпечення максимальної безпеки. Тобто, коли внутрішня температура підвищується до вищих рівнів, термостат автоматично припиняє нагрівання. Присутній тут і додатковий запобіжник для аварійного вимкнення пристрою. Доступний продукт на платформі Xiaomi Youpin.

Рекомендуємо: Lenovo Smart Clock Essential доступний до покупки.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Українцям назвали 5 ознак того, що їхній Viber прослуховують

В мережі неодноразово повідомляється про витоки конфіденційної інформації в інтернеті. Найчастіше, відбувається це через халатність сервісів, якими користуються мільйони...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -