Реклама

З’являється новий портативний принтер Xiaomi

Останні Новини

На платформі Xiaomi Youpin, з’являється новий портативний принтер Xiaomi, всього за 72 дол. Це справді портативний принтер, можна сказати ручний, так як ви можете взяти його будь-куди та навіть друкувати в дорозі.

Використовувати портативний принтер можна на різних поверхнях, таких як одяг, чашки, шкірі, їжі тощо. Також, поверхня не повинна бути рівною чи плоскою. Така можливість друку на різних предметах забезпечується використанням спеціальних чорнил.

З’являється новий портативний принтер Xiaomi

Щодо розмірів, то PrinterPods отримує довжину всього 95 мм. Дизайн мінімалістичний, принтер виконаний у білому кольорі, а всередині знаходиться вбудований картридж із чорнилом. Для друку можна використовувати шаблони за замовчуванням, або ж завантажувати свої зображення.

Рекомендуємо: Пристрої Huawei Не Будуть Отримувати Оновлення.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, чи можна придбати найнадійніший смартфон в 2021 році

Вже виходило неймовірно багато статей на тему захищених смартфонів, але запитань стосовно цього менше не стало і навіть навпаки,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -