З’являється новий портативний принтер Xiaomi

Останні Новини

На платформі Xiaomi Youpin, з’являється новий портативний принтер Xiaomi, всього за 72 дол. Це справді портативний принтер, можна сказати ручний, так як ви можете взяти його будь-куди та навіть друкувати в дорозі.

Використовувати портативний принтер можна на різних поверхнях, таких як одяг, чашки, шкірі, їжі тощо. Також, поверхня не повинна бути рівною чи плоскою. Така можливість друку на різних предметах забезпечується використанням спеціальних чорнил.

З’являється новий портативний принтер Xiaomi

Щодо розмірів, то PrinterPods отримує довжину всього 95 мм. Дизайн мінімалістичний, принтер виконаний у білому кольорі, а всередині знаходиться вбудований картридж із чорнилом. Для друку можна використовувати шаблони за замовчуванням, або ж завантажувати свої зображення.

Рекомендуємо: Пристрої Huawei Не Будуть Отримувати Оновлення.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо простий спосіб повернення сервісів Google на смартфони Honor та Huawei

Якщо ви стежите за ситуацією навколо компанії Huawei, та її колишнього суббренда Honor, то напевно зрозуміли, що Huawei вже...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -