Реклама

З’явилося живе фото автомобільної медіасистеми Huawei

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

У Мережі з’явилося живе фото автомобільної медіасистеми Huawei, про яку багато говорилося в минулому. На фото – коробка, зображення на якій відмінно демонструє пристрій.

З'явилося живе фото автомобільної медіасистеми Huawei

По суті, це такий надширокоформатний телевізор в міні-форматі і з вбудованою web-камерою. Він є частиною комплексу програмних і апаратних рішень Huawei для авто під назвою HiCar і підтримує фірмову мережеву технологію HiLink. Всіма функціями приладу завідує HarmonyOS 2.0.

Така медіасистеми не призначена для вбудовування в авто на конвеєрі - нею будуть оснащувати автомобілі додатково за бажанням власника. Вартість поки не повідомляється, але пристрій явно зможе поборотися за гаманці покупців з аналогічними розробками Pioneer, Kenwood і інших відомих в цьому сегменті компаній.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Huawei представили розумні ваги Smart Body Fat Scale 3

Під час випуску серії Mate 40, який відбувся в Китаї на вихідних, Huawei однаково представила низку смарт-пристроїв, починаючи від розумних колонок,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -