Реклама

Монітор ASUS PG279QZ IPS G-SYNC

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні в нас, команди ITech, на огляді монітор ASUS PG279QZ IPS G-SYNC.
Це непоганий монітор для геймерів з IPS матрицею, діагоналлю 27-дюймів та підтримкою G-Sync. Ціна на монітор починається з 15 тис. грн.
Наш огляд розпочнемо з характеристик.

Технічні характеристики

ПанельIPS
Розширення2560 × 1440 (WQHD)
Розмір екрану27-дюймів
Співвідношення сторін16: 9 (широкоекранний)
Частота оновлення144 Гц (165 Гц OC)
Час реакції4 мс (GtG)
Контрастність1000: 1 (статичний)
Адаптивна синхронізаціяG-SYNC
Акустика2x2W
ПортиDisplayPort 1.2, HDMI 1.4
Інші порти2x USB 3.0, роз’єм для навушників
Яскравість350 кд / м2
Кольори16,7 мільйона (справжнє 8-бітове)
VESAТак (100×100 мм)

Дизайн монітора ASUS PG279QZ

Монітор ASUS PG279QZ IPS G-SYNC

Монітор виглядає цілком звичайно, але одночасно і естетично. PG279QZ має чорне матове покриття корпуса, дякуючи якому, на рамці не залишаються сліди від рук.
Знизу монітора ви знайдете кнопки управління та джойстик, які мають полегшити керування монітором.
Там ви знайдете спеціальну кнопку Game Plus, яка дещо покращить налаштування монітора для ігор.
Сама ж якість збірки тут на хорошому рівні. Asus добре контролює цей процес. Особисто наш монітор для огляду, був без зовнішніх і внутрішніх дефектів. Монітор досить легкий, відповідно ви зможете його легко переносити в різні місця у вашій квартирі.
Підставка виглядає також гарно і довговічно. Дякуючи їй, монітор можна нахиляти, повертати та регулювати його висоту. При потребі, ви може зняти підставку і використовувати замість неї підставку VESA.

Єдиний мінус підставки, так це те, що вона трохи велика по розмірах і займає забагато місця на робочому столі. Але якщо ваш стіл великий по розмірах, то у вас не виникне з цим проблем.
Тепер стосовно способів підключення.

Монітор ASUS PG279QZ IPS G-SYNC

Так як монітор має вбудований G-SYNC контролер, варіантів підключення не так і багато. Ви отримуєте скромний набір підключення: DisplayPort 1.2, слот для HDMI 1.4 та два слота USB 3.0.
Також присутній роз’єм під навушники та подвійні динаміки по 2Вт.

Якість зображення

Монітор обладнаний IPS панеллю ( на основі AHVA), відповідно ви отримуєте справжні 8-бітні кольори з гамою 100% sRGB. Також тут хороші кути огляду — 178 градусів. Пікова яскравість на рівні 350 ніт і стандартний коефіціент контрасту 1000:1.
Співвідношення пікселів на дюйм достатньо ідеальне — 108PPi. Отримуємо це дякуючи 1440р на 27” екрані. Яскравість зображення є точним з послідовними кольорами.
На моніторі достатньо місця і всі елементи розміщуються гармонійно і нема потреби щось масштабувати.
Швидкість відгуку в ASUS ROG Swift PG279QZ IPS має швидкість часу відгуку лише 4 мс (GTG) і це все без розмиття руху.

Тепер про основну проблему всіх IPS панелей — світіння IPS. Саме по собі, це своєрідна проблема всіх IPS моніторів. Зазвичай, рівень світіння не дуже великий і відчувається тільки при перегляді в темних кімнатах і тільки при перегляді чорних зображень/сцен в фільмах/іграх. Але якщо ваш монітор має дуже великий рівень світіння, то його варто повернути вашому продавцеві.

Рекомендація: Якщо ви сильно чутливі до світіння, то можливо вам варто звернути свою увагу на монітори із VA панелями.

Особливості

Монітор ASUS PG279QZ IPS G-SYNC

Ми вже писали раніше про кнопки на моніторі:
…Знизу монітора ви знайдете кнопки управління та джойстик, які мають полегшити керування монітором.»
Так ось, дві з цих кнопок можна використовувати як ярлики для функцій.
Game Visual включає в себе попередньо відкалібровані зображення, такі як, Scenery, Racing, RTS / RPG, FPS, Cinema та sRGB.
Game Plus складається з настроюваних таймерів та лічильника FPS.

Також цей монітор оснащений ULMB (Ultra Low Motion Blur) NVIDIA, який за допомогою підсвічування забезпечує чіткість руху для кращого прицілювання/відстеження в шутерах від першого лиця.
ULMB працює тільки з відеокартами NVIDIA. Використовувати ULMB рекомендуємо на частотах 85 Гц, 100 Гц і 120 Гц, залежно від швидкості FPS (кадрів за секунду). При цьому, при ввімкненому ULMB, зменшується максимальна яскравість монітора і зникає мерехтіння.
І останнє, ASUS PG279QZ IPS оснащений NVIDIA G-Sync. Ця технологія виключає можливість розриву екрана та заїкання, синхронізуючи частоту оновлення монітора з частотою кадрів GPU до 165 ГГц / FPS.

Продуктивність

Ми вже знаємо, що швидкість часу відгуку складає лише 4 мс і вона робить практично непомітною затримку між вашими діями та результатом на екрані.
Швидкість часу реакції також йде однаково із швидкістю оновлення, тобто пікселі змінюють з одного кольору на інший навіть при 144ГГц.
При потребі, ви можете розігнати свій монітор до 150Гц, 155Гц, 160Гц і 165 Гц.
Також цей монітор має мерехтливу підсвітку та фільтр низького синього кольору, які запобігають втомі очей і виникненню головних болей.

Вирок

Ціна на монітор ASUS PG279QZ IPS G-SYNC не є дуже низькою. Але за ці гроші ви отримуєте G-Sync та ULMB. Також монітор має яскраві кольори та хорошу деталізацію. Ну і низьке відставання на вході та швидкий час відгуку.
Однозначно, по своїх характеристиках він непоганий, хоча є монітори і дешевші із схожими характеристиками.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Samsung запускає обмежене видання Galaxy Z Fold 2

Компанія Samsung цього року співпрацювала з модельєром Thom Browne для обмеженого випуску Galaxy Z Flip. Сьогодні ж, у мережі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -