Реклама

Razer Hammerhead – бездротові навушники для геймерів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.
Razer Hammerhead – бездротові навушники для геймерів

Razer — це бренд, який більше пов’язаний з ігровою периферією ПК, ніж аудіотехнікою. Саме тому, Razer Hammerhead – бездротові навушники для геймерів, які фанатіють від Razer. Вони чудово підійдуть для використання їх при іграх на смартфонах. Придбати їх можна від 100 дол.

Дизайн і Комплектація

Razer Hammerhead – бездротові навушники для геймерів
Дизайн і Комплектація Razer Hammerhead

Поставляються Hammerhead в компактному чохлі, який заряджає бутони. Він подовгувастої форми, та досить легко розміститься у кишенях вашого одягу. На верхній панелі знаходиться логотип – Razer. Заряджається кейс через порт USB-C. Під кришкою знаходиться світлодіод, який вказує рівень заряду.

Зовні Hammerhead дуже схожі на Apple AirPods, лише чорного кольору. Сам дизайн не такий досконалий, як AirPods, вони трохи більші. Такий розмір дозволяє їм включати сенсорні елементи керування для відтворення медіа та відповіді на дзвінки. Натискаючи один раз на бутон ви ставите відтворюване медіа на паузу або відновлюєте відтворення; також одним натисканням відповідаєте на дзвінки. Подвійне торкання буде пропускати треки; потрійне — повертати назад. Для ввімкнення ігрового режиму потрібно тричі торкнутись бутона, а потім утримувати його протягом двох секунд. Загалом таке управління працює добре, але вам знадобиться певний час щоб звикнути до нього та давати правильні команди Razer Hammerhead. Також у Razer є додаток із навчальним посібником, який допоможе вам попрактикувати необхідні жести.

Рекомендуєм ознайомитись:
Водонепроникні навушники Anker Soundcore Life P2 TWS
Преміальна версія навушників Samsung Galaxy Buds +
Елегантні навушники JBL Tune 120TWS
Компактні Motorola Verve Buds 110

Щодо тривалості роботи, то тут вона буде близько 4 годин, а додатковий заряд в кейсі забезпечить ще 12 годин роботи. А щоб зарядити корпус до повного заряду потрібно близько 1,5 години.

Підключення

Для підключення навушників, окрім стандартного методу Bluetooth можна використовувати і додаток Hammerhead True Wireless. Підключаються навушники автоматично до смартфону і знаходячить в кейсі, але за умови відкритої кришки; а коли кришка закривається, автоматично від’єднуються. Тобто поки ви поставите навушники у вуха, вони уже будуть з’єднані з вашим гаджетом. Загалом, підключення працює добре, але інколи, ми б навіть сказали, дуже рідко Razer Hammerhead можуть переривати з’єднання.

Звук

Якість звуку хороша. Налаштування за замовчуванням надають чітке звукання, але при цьому баси занижені, тоді як середній діапазон і високі тони є більш помітними. Це призводить до чудової якості розмови при дзвінках, але не достатня кількість басів може змінити звучання певних треків. При бажанні, можна підкоригувати цей момент у еквалайзері. Але, на нашу думку, найкращу якість звуку ви все-таки отримаєте при стандартних налаштуваннях.

Переваги

Тепер поговоримо про основну перевагу даних навушників, а саме ігровий режим. Даний режим надає затримку в 60 мс, чудово усуваючи затримку між звуком у навушниках та іграх на вашому смартфоні, а також ПК чи інших приставках.

Рівень водозахисту — IPX4, який забезпечить захист від бризок з будь-якого напряму. Ми б хотіли тут бачити рівень захисту, хоча б IPX5.

Вирок

Отож, Razer Hammerhead – бездротові навушники для геймерів, які не тільки чудово виглядають, але й добре працюють: з’єднання миттєве, налаштування просте, ігровий режим із низькою затримкою. Єдиний момент це те, що присутні дещо каламутні частоти басу, але при цьому якість звуку залишається досить хорошою.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як очистити кеш у браузері Mozilla Firefox

Очищення кешу може допомогти із захистом вашої конфіденційності і загалом видалити небажані файли cookie для відстеження, особливо в парі...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -