Apple iPad mini 6 з підекранним сканером Touch ID показали на рендерах

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Про прийдешній випуск нового Apple iPad mini стало відомо ще в кінці минулого року. Сьогодні ж планшет Apple iPad mini 6 з підекранним сканером Touch ID показали на рендерах.

Судячи з інсайдерської публікації, пристрій вперше за кілька років отримає ряд помітних конструктивних відмінностей від своїх попередників.

За даними джерела, пристрій оснастять 9,1-дюймовим дисплеєм з отвором для фронтальної камери, під поверхню якого також буде інтегрований сканер відбитків пальців Touch ID. При цьому габарити гаджета будуть ідентичні попередньої моделі серії, за винятком товщини – вона збільшиться на 0,15 мм.

Основна камера планшета представлена ​​одним сенсором і буде перебувати в лівому верхньому кутку тильної панелі. Очікується, що новинка буде побудована на базі процесора Apple A14 Bionic, обзаведеться портом Lightning і збереже 3,5-мм роз’єм для навушників.

Презентація Apple iPad mini 6 імовірно відбудеться в першій половині цього року. Точна дата заходу і ціна планшета поки невідомі.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Huawei показали перший персональний комп’ютер

Сьогодні насичений день на новини, пов'язані з Huawei. Раніше ми дізналися, що вони готуються до запуску нового фітнес-браслету ,...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -