Реклама

Huawei підготували вісім нових товарів під брендом Mate

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як відомо, Huawei використовує свою символіку Mate для своїх флагманських смартфонів. Останнім часом, вони вирішили розширити категорію своїх продуктів, і під брендом Mate почнуть випускати різноманітну продукцію. Вже відомо, що в найближчий час нас чекають такі новинки, як “Mate Watch” та “Mate Pod” та “MateStation“. Сьогодні ж, з’явилася інформація, що крім відомих нам пристроїв, Huawei підготували вісім нових товарів під брендом Mate. До них ввійшли такі новинки:

– MateVR
– MateRobot
– MateRouter
– MateAr
– MateBand
– MateRing
– MateHome
– MateAuto

Зазвичай, Huawei використовує “Mate” для преміум-пристроїв, але керуючись товарним знаком, вони можуть використовувати її для всіх майбутніх пристроїв. З іншої сторони, це тільки офіційно подані товарні знаки і невідомо, чи вони їх будуть використовувати в кінцевому продукті.

З іншої сторони, якщо врахувати, що Huawei почала нарощувати свою екосистему та розробляє власну операційну систему HarmonyOS, то цілком очікувано, що всі ці пристрої вийдуть в реліз.

Будемо очікувати на нові ґаджети від Huawei, першими з яких будуть смартфон Mate 40 та смарт-годинник MateWatch.

Рекомендуємо: Відбувся Запуск Huawei MatePad 10.8. Що Стало Відомо?

Джерело: Twitter

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Компанія MSI представила нову серію відеокарт SUPRIM

Компанія MSI представила нову серію відеокарт SUPRIM. Престижна концепція перетворюється в реальність завдяки високоякісним матеріалам та скрупульозній техніці, яку...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -