Реклама

Кінець бюджетних смартфонів від Xiaomi

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Всі знають компанію Xiaomi через те, що вони пропонують якісні смартфони за доступною ціною. Але в найближчий час відбудуться зміни і прийде кінець бюджетних смартфонів від Xiaomi. Як повідомляють південнокорейські ЗМІ, компанія Xiaomi має договір з компанією Qulcomm на закупку нових чіпів Snapdragon 875.

Кінець бюджетних смартфонів від Xiaomi

Як виявилося, ціну на нові чіпи встановили на рівні 250 доларів, в той час як ціна доставки Snapdragon 865 становить приблизно 150-160 доларів. Повідомляється, що високопосадовці компанії Xiaomi почали оскаржувати таке ціноутворення на чіпи нового покоління, оскільки це негативно вплине на ціни майбутніх смартфонів.
В Qulcomm таку ціну аргументують тим, що це ціна не тільки AP, а й модема X60. Також повідомляється, що боси Xiaomi зараз обговорюють нові ціноутворення для майбутніх смартфонів. Очікується, що всі наступні флагмани Xiaomi на Snapdragon 875 почнуть з’являтися в 2021 році і ціна на них підвищиться.

Рекомендуємо: Представлено черговий патент від компанії Xiaomi.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Самые дорогие наушники Apple достаточно легко поддаются ремонту

Стаття доступна українською...Сломать наушники за 24 тыс грн обидно, но было бы еще обиднее, если бы их было сложно...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -