Компанію Київстар критикують за якість 4G зв’язку

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Не так давно, у всьому світі почали впроваджувати нове покоління мобільних мереж — 5G, але в Україні існує проблема, яка стосується ще попереднього покоління 4G. Провідні мобільні оператори розказують нам про неймовірну якісь 4G зв’язку, але реальність є реальністю. Якісне покриття присутнє тільки у великих містах, там де дійсно велика конкуренція. Зараз мова піде про компанію Київстар, яка вважається найбільшим оператором зв’язку, який гарантує найкраще покриття 4G на більшій частині території України. Якщо проаналізувати всі можливі відгуки користувачів, то задоволені послугами компанії користувачі з великих міст. Паралельно з цим, компанію Київстар критикують за якість 4G зв’язку жителі містечок та сіл. В більшості випадків, критику можна почути навіть на відсутність 3G, яка вже давно повинна була стати стандартом зв’язку в Україні.

Для прикладу, можна ознайомитися з декількома скаргами користувачів на зв’язок та покриття.

Як видно, користувачка скаржиться на те, що надзвичайно поганий зв’язок і для того щоб зловити мережу необхідно виходити на вулицю і шукати “поділки”. Сумно те, що таке відбувається в 2021 році, коли технології йдуть вперед надзвичайно швидко.

Користувач повідомляє, що зв’язок з часом тільки погіршується і він взагалі припинив поповнення рахунку. Також він відмітив тенденцію збільшення цін і погіршення якості.

Користувач скаржиться, що мережа нестабільна і не те, що не дотягає до 4G, а в певні проміжки часу навіть 3G ” не хоче ловити “.

Ну, в даному випадку скарга стосується повного покриття на території села, а точніше його відсутності. Зі слів користувача, зв’язок що є, що нема. Якість надзвичайно погана.

Користувач відмітив покращення 3G, а от з 4G проблеми тільки починаються. Фактично його нема.

Ситуація до болі знайома, 4G тільки на стартовому пакеті, а в реальності його немає.

Ну, тут без слів. Користувач все детально описав сам.

Існує велика ймовірність, що проблеми із 4G викликані в першу чергу тим, що Київстар ще не всюди розширив своє покриття. З іншої сторони, вже відомо, що зараз вони перевіряють 5G мережі і якщо все буде дійсно добре, то в деяких містах буде надзвичайно швидке 5G покриття, а на околицях і далі буде 3G (в кращому випадку). Будемо надіятися, що в найближчий час Україну покриють якісним 4G і вже тільки після того, вони будуть переходити на 5G.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Відомі технічні характеристики смартфона Moto G Power (2022)

Поки новий смартфон від Motorola очікує свого виходу, нам уже відомі технічні характеристики смартфона Moto G Power (2022) і...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -