Реклама

LG показали свій новий експериментальний смартфон

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія LG після анонсу смартфона-ротатора LG Wing у вересні продемонструвала невеликий тизер наступного експериментального телефону, який буде випущений під назвою LG Rollable. Сьогодні в ході презентації в рамках виставки CES 2021 LG показали свій новий експериментальний смартфон.

Побачити, як змінюється розмір екрану, можна на останніх секундах презентації. Спочатку він має габарити невеликого планшета, а потім екран втягується в корпус і пристрій стає схожим на смартфон.

Складальний механізм всередині телефону повинен підтримувати постійний натяг на великому екрані, а це значить, що LG Rollable може уникнути тих складок, які можна побачити на складних телефонах. LG Rollable може стати першим комерційно доступним смартфоном в такому форм-факторі.

Очікується, що смартфон повинен вийти вже в березні цього року. Інформація про ціни не розголошується і поки що нам не показували задню панель.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

4 серпня на ринок виходить новий смартфон Nokia

HDM Global поділилась тизером щодо запланованого запуску смартфонів Nokia. А саме, 4 серпня на ринок Китаю виходить новий смартфон...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -