Реклама

Microsoft представив нову клавіатуру, мишку та бездротовий адаптер дисплея

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Microsoft вчора представила абсолютно новий ноутбук Surface Laptop Go, а також нові версії Surface Pro X на базі ARM, але на цьому анонси не закінчилися. Також відомо, що Microsoft представив нову клавіатуру, мишку та бездротовий адаптер дисплея. Тепер детальніше.

Нова компактна клавіатура Microsoft Designer Compact Keyboard з підтримкою Bluetooth і дворічним терміном роботи без підзарядки. Вона може перемикатися між трьома пристроями на льоту, пристрій буде доступний в двох кольорах за 70 доларів. Також бажаючим запропонована окрема цифрова клавіатура Microsoft Number Pad, яка коштує 25 доларів.

Нова комп'ютерна миша Microsoft Bluetooth Ergonomic Mouse відрізняється ергономічним дизайном з упором для великого пальця і двома налаштованим кнопками. Судячи з назви, новинка створена на базі провідного ергономічної миші Microsoft, яка коштує 40 доларів, але бездротова версія буде пропонуватися за 50 доларів.

Нарешті, в асортименті з'явився новий бездротової адаптер дисплея, який тепер підтримує 4K. Бездротові адаптери дисплея дозволяють підключати комп'ютер до телевізорів по бездротовій мережі з використанням технології Miracast. Пристрій коштує 70 доларів.

Джерело: Neowin

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Известно, как защитить свой домашний Wi-Fi соседей и других посторонних подключений

Стаття доступна українською...Ситуация, о которой мы сейчас поговорим, знакомая практически всем - к вашему Wi-Fi подключаются соседи. Да, такое...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -