Реклама

Названо 4 причини, чому не варто купувати Apple iPhone 15

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Apple iPhone 15 — останній смартфон компанії Apple . Модель була анонсована минулоро року, у вересні 2023 року, з рекомендованою ціною від 31 000 грн. Незважаючи на представлення нових функцій, таких як присутність Dynamic Island , поява роз’єму USB-C і підвищення роздільної здатності основної камери, смартфон зберіг більшість своїх характеристик. Серед них дуже схожий зовнішній вигляд на моделі iPhone 14 і iPhone 13. Крім того, розмір екрану не змінився, в порівнянні з iPhone XR : з 2018 року він становив 6,1 дюйма.

Треба сказати, що виробник досяг успіху в порівнянні з iPhone 14 з точки зору обробки, використовуючи процесор A16 Bionic. При цьому чіпсет такий самий, як у смартфонах iPhone 14 Pro і iPhone 14 Pro Max , що може свідчити про те, що вигідніше інвестувати в моделі 2022 року, ціни на які значно нижчі. Перегляньте в переліку нижче чотири причини не купувати iPhone 15.

Цікаво: Розповідаємо, як повернути втрачені дані на iPhone через помилку в новій iOS 16.

1. Зовні схожий на попередні моделі

iPhone 15 має такий же дизайн, як і його попередники iPhone 14 і iPhone 13, з алюмінієвою конструкцією з боків і склом ззаду. Передня частина моделі має покриття Ceramic Shield, для захисту від падінь — як і попередні. Екран також залишився таким же 6,1 дюйма, як у iPhone XR, випущеного в 2018 році, і пізніших моделях. Дисплей побудований за технологією Super Retina XDR OLED, як і iPhone 14.

Ще одним мінусом є частота оновлення всього 60 Гц, що нижче частоти багатьох Android- смартфонів , включаючи моделі середнього класу. Прикладом є Galaxy A54 від Samsung із частотою 120 Гц. Частота безпосередньо впливає на плавність відтворення графіки та відео.

Найбільшою відмінністю між дизайном iPhone 15 і його попередниками є поява Dynamic Island . Досі доступна лише на iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max, ця функція замінює традиційну виїмку на виріз у формі таблетки на екрані, який розширюється для відображення сповіщень, попереджень і дій на дисплеї.

Цікаво: Відомо, як швидко зарядити iPhone.

2. Старий процесор

Незважаючи на те, що iPhone 15 поставляється з процесором A16 Bionic, який є оновленням A15 Bionic, наявного в iPhone 14, різниця в продуктивності між чіпсетами невелика. Найбільша різниця полягає в енергоефективності, оскільки останнє покоління має 4-нанометрову (нм) літографію порівняно з 5-нм у попередній лінії. Конфігурація дозволяє iPhone 15 споживати менше енергії під час діяльності, ніж його «старший брат», що безпосередньо впливає на час автономної роботи.

A16 Bionic також є таким же чіпсетом, який присутній у лінійках iPhone 14 Pro та iPhone 14 Pro Max. Наприклад, у бенчмарк-тестах на платформі AnTuTu перевага iPhone 15 мінімальна – 1 354 651 бал проти 968 412 у Pro. і 955 884 для Pro Max.Чіпсет Apple зберігає ті самі характеристики, що й A15 Bionic, із шістьма ядрами — двома для продуктивності та двома для ефективності, на додаток до чотирьохядерного для GPU.

Є перевага, хоч і мінімальна, щодо максимальної швидкості нового процесора 3,46 ГГц порівняно з 3,23 ГГц попереднього покоління. Проте на практиці це не повинно суттєво змінити досвід використання.

Цікаво: Розповідаємо, на який смартфон на ОС Android перейти після iPhone.

3. Попереднє покоління за нижчою ціною

Навіть незважаючи на те, що він не представив суттєвих успіхів у своїх технічних даних, iPhone 15 продовжує тримати високу ціну. У вересні 2023 року, місяці, коли смартфон був представлений, модель можна було придбати за ціною від 31 000 грн за базову комплектацію.

Тому, якщо дата випуску не є вирішальним фактором для покупки, цікаво розглянути можливість придбання iPhone попередніх поколінь. Вони мають схожі характеристики з останньою моделлю, але вже мають нижчу ціну.

4. Набагато розширеніша версія Pro

Порівняно з лінійкою Pro, iPhone 15 приніс менше прогресу. Пристрій має таку ж максимальну роздільну здатність 48 Мп на сенсорі основної камери. Однак у 15 Pro є третій телеоб’єктив, який забезпечує 3-кратне оптичне збільшення. iPhone 15, у свою чергу, має лише другий ультраширокий об’єктив.

Ще одна суттєва відмінність полягає в обробці двох моделей. IPhone 15 Pro поставляється з заводу з Apple A17 Pro, чіпсетом із неймовірним 3 нм і швидкістю до 3,78 ГГц. Це може бути великою перевагою для геймерів, оскільки дозволяє смартфону працювати з більшим навантаженням. графіка з більшою ефективністю як у продуктивності, так і в споживанні енергії.

Цікаво: Розповідаємо, на який смартфон на ОС Android перейти після iPhone.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфон Honor V40 Pro + отримає дисплей з високою частотою оновлення

В наступному місяці компанія Huawei, за чутками, анонсує смартфони сімейства Honor V40. Інтернет-джерела опублікували інформацію, що смартфон Honor V40...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -