Реклама

Прототип смартфона OnePlus 9 продається за шалені гроші

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що прототип смартфона OnePlus 9 продається за шалені гроші. На просторах eBay виявилося цікаве оголошення – один з користувачів виставив на продаж відповідний пристрій.

З огляду на, що Xiaomi представить Mi 11 тільки на наступному тижні, можна сказати, що цей OnePlus 9 – перший в світі смартфон на Snapdragon 888 в продажу.

Користувач, який виставив пристрій на продаж, повідомив, що, по-перше, злиті в Мережу фото пристрою - його рук справа. А по-друге, він пише огляд пристрою, і покупець отримає апарат відразу після того, як огляд буде готовий.

Ціна такого ексклюзиву чимала: $ 3000 і, ймовірно, репутація продавця - якщо апарат був отриманий по офіційних каналах, вже сильно постраждала. Навряд чи OnePlus продовжить співпрацювати з цією людиною в майбутньому.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Вчені не рекомендують сідати за кермо після тривалої гри у VR-шоломі

Сьогодні надійшла інформація, що вчені не рекомендують сідати за кермо після тривалої гри у VR-шоломі. Видання Journal of Medical...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -