Реклама

Розкрито дизайн монітора Huawei AD80HW

Останні Новини

Не так давно, компанія Huawei повідомила про майбутній запуск ПК та моніторів. Як сьогодні, уже розкрито дизайн монітора Huawei з номером моделі AD80HW.

Розкрито дизайн монітора Huawei AD80HW

І так, витік інформації розкриває нам одни із моніторів, що отримує дизайн без рамок. Фактично, залишилась лише нижня рамка, на якій зображено логотип компанії. Монітор стоїть на металевій підставці з циліндричним штоком і плоскою основою. Зображення задньої панелі розкривають нам присутність тут декількох портів, один із яких порт HDMI.

Щодо характеристик, то монітор Huawei AD80HW отримує 23,8-дюймовий FHD IPS РК-дисплей із співвідношенням екрану до тіла 90 ° та кутом огляду 178 °. Також, монітор отримує 72% NTSC кольорову гаму та здатний відображати 16,7 мільйона кольорів.

Джерело: ithome

Рекомендуємо: OPPO розробляє смартфон з номером моделі CPH2185.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Xiaomi представили автомобільний бездротовий зарядний пристрій

Сьогодні, Xiaomi представили автомобільний бездротовий зарядний пристрій потужністю 10 Вт. Вони представили його через платформу Xiaomi Youpin. Сам зарядний...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -