Реклама

Samsung скоро представить планшетний ноутбук Flex

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Раніше цього місяця, 5 серпня, в Samsung відбулася презентація Unpacked, де було презентовано Galaxy Note 20, Galaxy Z Fold 2, смарт-годинник Galaxy Watch 3 та планшети Galaxy Tab S7 і S7 Plus. Сьогодні ж, з’явилися чутки, що Samsung скоро представить планшетний ноутбук Flex, який належатиме до сімейства Galaxy Book.

Samsung скоро представить планшетний ноутбук Flex

Як повідомляється, 6 серпня, після Unpacked, Samsung подали заявку до EUIPO (Офіс інтелектуальної власності Європейського Союзу) за маркою “Samsung Book Flex 5G”.

Samsung скоро представить планшетний ноутбук Flex

Ця заявка відноситься до категорії, яка включає в себе такі пристрої, як Планшетні та портативні комп’ютери; Комп’ютери; Комп’ютерні монітори; Програми для комп’ютерного програмного забезпечення, планшетні комп’ютери; Портативні комп’ютери.

Samsung скоро представить планшетний ноутбук Flex

Також відомо, що новий Samsung Book Flex 5G буде постачатися із стилусом S Pen. Цей стилус нещодавно отримав оновлення для планшетів Note 20 Ultra та планшетів Galaxy Tab S7. Очікується, що в найближчий час буде розкрито технічні характеристики цього планшетного ноутбука. Також очікується, що презентація новинки відбудеться в жовтні, на заході SDC 2019.

Рекомендуємо: Очікується Новий Бюджетний Смартфон 5G Від Samsung.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Realme представили смартфон Realme 7i

Минулого тижня, Realme представили смартфон Realme 7i в Індонезії поряд з Realme 7. Свіжа інформація, якою ділиться індійський спеціаліст, показує, що Realme 7i...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -