Реклама

З’явилось живе зображення Z Fold 2

Останні Новини

5 серпня ми очікуємо реліз Galaxy Z Fold 2 та інших продуктів від Samsung. Сьогодні, в мережі Twitter, з’явилось живе зображення Z Fold 2 .

З’явилось живе зображення Z Fold 2

Фото показує нам дисплей Z Fold 2. Проте його дизайн розгледіти досконало не вдається, так як засвічується логотип. Але ми бачимо розташування передньої камери не в формі каплі води, а в фронтальному отворі, що підтведжує отримані швидше зображення.

Щодо характеристик, то, ймовірно, Galaxy Z Fold 2 отримає 7,59-дюймовий AMOLED дисплей з роздільною здатністю 2213х1689 пікселів. Частота оновлення очікується 120 Гц, а передня камера – 10-мегапіксельна. Живитись пристій, можливо, буде від чіпсета Snapdragon 865 Plus. Пам’ять буде доступна у розмірі 256 Гб та 512 Гб.

Рекомендуємо: З’явились зображення дисплея 5.4” iPhone 12.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Як поділитися своїм місцезнаходженням на Apple iPhone

Ви коли-небудь були в ситуації, коли вам потрібно повідомити комусь точно, де ви знаходитесь, але просте звернення або словесне...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -