Реклама

Xiaomi представили взуття Mi Athleisure Shoes

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні надійшла інформація, що Xiaomi представили взуття Mi Athleisure Shoes. За допомогою взуття Mi Athleisure Shoes Xiaomi прагне розширити свій одяг орієнтований на здоров’я.

Xiaomi представили взуття Mi Athleisure Shoes

Вони поставляються з модним та яскравим дизайном, створеним для спорту. Взуття має сітчасту сітку, яка допомагає забезпечити ширшу циркуляцію повітря та чудову повітропроникність, щоб зберегти ноги свіжими протягом усього дня. Вони також пропонують додатковий комфорт завдяки вентиляційній устілці з амортизуючою піною EVA.

Для зчеплення Mi Athleisure Shoes має ZiG спереді, щоб запобігти випадковим ковзанням, та щоб забезпечити найкращі тренування. Mi Athleisure також мають світловідбиваючу смужку і представлені в 3 різних кольорових варіантах, а саме блакитному, сірому та чорному, що робить їх придатними для повсякденного використання.

Xiaomi представили взуття Mi Athleisure Shoes

Нові кросівки від Xiaomi будуть доступні за ціною приблизно 20 доларів США, а придбати їх можна на Mi.com.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Samsung розробляє перспективний смартфон Galaxy S21 FE

Вже давно відомо, що смартфон Samsung Galaxy S20 FE виявився надзвичайно популярним і цілком логічно, що Samsung розробляє перспективний...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -