Xiaomi запускає потоковий пристрій Mi TV Stick

Останні Новини

Компанія Xiaomi запускає найдешевший потоковий пристрій Mi TV Stick з Android TV. Підтримує Mi TV Stick вихідний сигнал 1080p (FHD) зі швидкістю 60 кадрів в секунду та коштує близько 37 дол. Стартують продажі з 7 серпня.

Xiaomi Mi TV Stick працює на чотирьохядерному процесорі з тактовою частотою 2,0 ГГц та ядрами Cortex-A53. Графічний процесор тут Mali-450. Отримав пристрій 1 Гб оперативної пам’яті DDR4 та 8 Гб пам’яті eMMC. Mi TV Stick підтримує усі потокові сервіси, такі як YouTube, Amazon Prime Video, Netflix та інші.

Xiaomi запускає потоковий пристрій Mi TV Stick

Щодо підключення, то Mi TV Stick отримує порти HDMI, MicroUSB, а також підтримку Bluetooth 4.2 та Wi-Fi. З додаткових функцій, тут присутній Google Assistant, Chromecast та Dolby Audio. Доступний Mi TV Stick лише у чорному кольорі та його вага складає всього 28,5 г.

Рекомендуємо: Xiaomi Запускає Футболку Із Функцією ЕКГ.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Windows 10 оновиться за прикладом Windows 7 і Windows XP

Windows 10 оновиться за прикладом Windows 7 і Windows XP. Microsoft згладить вікнам кути. Windows 10 помітно округлятиметься в...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -