Фітнес-трекер Huawei Band 3 Pro

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Фітнес-трекер Huawei Band 3 Pro має майже все, чого ви могли б побажати в трекері. Сюди входить GPS, моніторинг серцевого ритму та яскравий екран AMOLED.

Огляд Huawei Band 3 Pro: Дизайн

Фітнес-трекер Huawei Band 3 Pro
Фітнес-трекер Huawei Band 3 Pro

Як і смартфони, фітнес-групи починають дотримуватися одних і тих же дизайнерських рішень. Іншими словами, якщо ви бачили Galaxy Gear Fit2, Mi Band 4 або будь-який Fitbit , ви знаєте, чого саме слід чекати. На гумці розміщений невеликий блок із сенсорним екраном на передній панелі, з датчиком серцевого ритму та портами зарядки на задній панелі.
Немає фізичних кнопок, які, як очікується, змочуватимуться. Досить сказати, що якщо ви потієте, бігаєте під дощем або плаваєте, елементи керування сенсорним екраном стають все більш витонченими. Тут під основним екраном є одна кнопка сенсорного екрана.

Фітнес-трекер Huawei Band 3 Pro
Фітнес-трекер Huawei Band 3 Pro

Ремінь, мабуть, є замінним, але в мене не вийшло його зняти . Врешті я відмовився від цих спроб, тому що після 10-ої невдалої спроби я вирішив, що швидше зламаю той ремінь чим зніму його).

Рекомендуєм ознайомитись
Honor Band 4 досконалий фітнес-трекер
Xiaomi Mi Band 4 – дешевий фітнес-трекер
Бюджетний фітнес-браслет Honor Band 5

Огляд Huawei Band 3 Pro: Продуктивність

В повсякденному використанні Huawei Band 3 Pro – це радість.
Повідомлення можна читати прямо з трекера, не витягаючи телефон з кишені.
З мінусів можу виділити відсутність автоматичного налаштування яскравості екрана. Для нічного режиму є можливість зменшити яскравість.
Програмне забезпечення надзвичайно простеньке. Вибирати можна тільки три “обличчя” фітнес-браслета і відсутні віджети для погоди.
На екрані ви просто бачите кількість пройдених кроків, частоту серцевих скорочень, сну, тренувань та повідомлень. Ще один мінус це те, що немає підтримки музики.

Фітнес-трекер Huawei Band 3 Pro
Фітнес-трекер Huawei Band 3 Pro

З відслідковуванням бігу є невеликі похибки. На 10 км бігу він показував 9,4 км. Тобто 600 м десь зникли). Але це ще не сильно велика похибка, можна вважати, що Huawei Band 3 Pro з таким видом спорту справляється добре.
Тепер про моніторинг серцевого ритму. На мій погляд, він досить надійний. Порівнював з Mi Band 4 і різниці також не було сильно великої, фактично показували серцевий ритм майже одинаково. На щастя, дизайн тут не надто поганий, оскільки сенсорна кнопка для зупинки і запуску тренувань достатньо віддалена від головної панелі, це зроблено для того щоб ви випадково не закінчили свій ранішній пробіг). І навіть якщо ви натиснете на неї, вам потрібно буде утримувати кнопку три секунди, щоб все сталося.

Однією з областей, де Huawei Band 3 Pro дійсно відрізняється, є час роботи акумулятора. Huawei вважає, що це триватиме до трьох тижнів за один заряд або близько семи годин GPS-відстеження. В мене він протримався два тижня.

Огляд Huawei Band 3 Pro: Додаток

Huawei Health

Huawei Band 3 Pro змушує використовувати Huawei Health, що не є поганим додатком, але сказати що він хороший також важко.
Основні недоліки Huawei Health
1. Відсутність веб-інтерфейсу.
Тобто ви зможете вивчати всю зібрану інформацію тільки на своєму телефоні.
2. Ділитися своїми даними можна тільки з MyFitnessPal та Google Fit. Відсутня можливість експортувати речі до Runkeeper, Endomondo та інші.

Огляд Huawei Band 3 Pro: Вирок

Фітнес-трекер Huawei Band 3 Pro виглядає красиво, має чудову витривалість і включає вбудований GPS. За ціною це хороша альтернатива конкурентам, які дорожчі, з меншими можливостями.

Але також присутні недоліки, на які важко не звертати увагу. Найперше це Huawei Health, потім йде відсутність керування музикою та обмеження простору на екрані. По всіх решта параметрах, він хороший фітнес-трекер.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

З’явилися живі зображення спеціальної версії смартфона Xiaomi Mi 11

Сьогодні в мережі з'явилися живі зображення спеціальної версії смартфона Xiaomi Mi 11. Покупці цієї версії Mi 11, також отримали...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -