Реклама

Honor Band 4 досконалий фітнес-трекер

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Honor Band 4 досконалий фітнес-трекер з низькою вартістю. Купуючи його ви отримуєте відстеження серцевого ритму, кольоровий екран, відстеження сну, підключений GPS для пробіжок та велосипедних поїздок, а також підтримку повідомлень.

Дизайн і екран Honor Band 4

Honor Band 4 досконалий фітнес-трекер

Honor Band 4 виглядає досить гарно. Він тонкий і легкий. Маленьке біле коло під екраном є сенсорною панеллю, але екран також чутливий на дотик. Ви можете натискати елементи в меню безпосередньо, а коло виконує функцію кнопки “назад”.
Дисплей барвистий. А завдяки панелі OLED, її контраст чудовий. Оскільки OLED-екрани використовують світлі пікселі, а не підсвічування, чорні області на екрані зливаються з чорним оточенням. Це, мабуть, найкращий екран, який я бачив у такому бюджетному трекері.
Відсутність належної автоматичної яскравості є однією з небагатьох практичних апаратних основ. Band 4 має дуже яскравий екран, який легко переносить яскраві дні. Однак інтенсивність не змінюється автоматично. Для того, щоб змінити інтенсивність, вам необхідно занурюватись у налаштування.
Honor Band 4 має 0,95-дюймовий екран із роздільною здатністю 240 х 120 пікселів.

Рекомендуєм ознайомитись
Бюджетний фітнес-браслет Honor Band 5
Xiaomi Mi Band 4 – дешевий фітнес-трекер
Фітнес-трекер Huawei Band 3 Pro

Функції Honor Band 4

Honor Band 4 досконалий фітнес-трекер

Інтерфейс фітнес-трекера Honor зрозуміти досить легко.У Honor Band 4 є кілька домашніх екранів, точніше три і це взагалі не радує (цей недолік присутній і в Huawei Band 3 ).Існує спеціальне відстеження активності, останні повідомлення, отримані з вашого телефону, частота серцевих скорочень, додаток тривоги, пошук телефона, щоденна кількість кроків, скільки ви спали минулої ночі, меню налаштувань та AliPay.Почнемо з того, що більшість із вас, ймовірно, не використовуватиме AliPay. Це китайський еквівалент Google Pay – бездротовій системі платежів. Як і Google Pay або Apple Pay, він використовує NFC, щоб дозволити вам здійснювати бездротові платежі з діапазоном.
Функція “пошуку телефона” досить корисна річ. Необхідно торкнутися цього пункту в меню “Налаштування” і динамік відтворить незрозумілу мелодію і почне кричати “Я тут, я тут”. Функція хороша — реалізація дивна).

Функція відстеження сну ділить ваш сон на глибокий та швидкий сон , а також записується час вашого прокидання. Після цього Huawei дає оцінку вашому сну і якщо необхідно, то дає поради для покращення сну. Щоб отримати найглибші дані, вам потрібно ввімкнути функцію під назвою TruSleep.
Підтримка сповіщень є чи не найважливішим додатком Honor Band 4. Це неоднозначний успіх. Те, що ви можете отримувати сповіщення на зап’ястя з будь-якого вподобаного вам додатка більше схоже на везіння. Не всі сповіщення приходять вчасно і коректно.

Відстеження фітнесу Honor Band 4

Honor Band 4 – це фітнес-трекер середнього рівня, що стосується його функцій. Він має режими для фактичного відстеження фітнесу, а не просто підрахунок кроків протягом дня, включаючи біг у приміщенні та на відкритому повітрі чи роботу в тренажерному залі вільної форми. На спині є датчик серцевого ритму, який може просто сидіти і чекати початку тренованої вправи.

Однак, немає висотоміру для підрахунку сходів, немає бортового GPS та жодного підключеного GPS, де трекер запозичує навички відстеження місцезнаходження вашого телефону, щоб імітувати повноцінний годинник бігуна.
Якщо ви вирішите побігати, то після кожного 1 км браслет буде давати вам сигнал.
Honor Band 4 робить гарну роботу, як для браслета повністю без GPS-рішення.

Акумулятор Honor Band 4

Honor каже, що акумулятор повинен тримати до 17 днів як годинник або 26 днів у режимі очікування.
Але реальність така, що з використанням всіх необхідних функцій, батарея витримає максимум один тиждень. І це досить непоганий результат, хоча можна і більше).
Щоб зарядити Honor Band 4, Ви підключаєте смугу до маленької пластикової док-станції для зарядного пристрою, який затискає ремінь, коли потрібно заряджатись. У свою чергу, це слот для мікро USB. Просто підключіть кабель, що входить до комплекту зарядного пристрою, і акумулятор почне заряджатися.

Вирок

Honor Band 4 досконалий фітнес-трекер , який можна отримати за невеликі гроші. Відстеження бігу на відкритому повітрі досить точне, вдосконалене відстеження сну є досить інформативним. От із сповіщеннями їм необхідно ще попрацювати.
Але в загальному, я б порекомендував Honor Band 4.

Рекомендуємо: Honor Заявили Про Тісну Співпрацю З MediaTek.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, чому не всі зможуть користуватися новою версією Windows 11

Нещодавно Microsoft запустив нову версію Windows 11. Це сталося після довгого тестування та усунення різних проблем, які виявляли користувачі....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -