Реклама

Бюджетний фітнес-браслет Honor Band 5

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Honor вже кілька років є на ринку фітнес-трекерів і вже запустила п’ять поколінь розумних груп. Бюджетний фітнес-браслет Honor Band 5 – це логічна еволюція Band 4 – на папері він зберігає всі основні особливості, одночасно покращуючи час роботи акумулятора та додаючи відстеження для більшої кількості активностей.

Дизайн Honor Band 5

Бюджетний фітнес-браслет  Honor Band 5

Honor представив кольоровий екран на Band 4 і тепер зберігає його і для Band 5 .
Він має 0,95-дюймову сенсорну панель AMOLED з 2,5D вигнутим склом, з якої легко читати під прямими сонячними променями.
В огляді Honor Band 4, я звертав увагу на те, що він мав у наявності лише 3 обличчя і це досить дратувало. І напевно Honor все ж зрозуміли свою помилку і в Honor Band 5 з’явилося вже 10 варіантів обличчя. Надіюсь їх і надалі будуть додавати.
На Honor Band 5 відсутні фізичні кнопки. Ремінь на Band 5 має 17 отворів для регулювання, що означає, що фітнес-трекер тепер буде підходити під всі зап’ястя.

Особливості та зручність використання Honor Band 5

Бюджетний фітнес-браслет  Honor Band 5

Фітнес-трекер підключений до додатку Health, який, в свою чергу, підключений до облікового запису Huawei. В додатку ви вже зможете дізнатися детальну інформацію про всі ваші відслідковування.

Honor Band 5 поставляється з відстеженням для десяти різних видів діяльності, але він призначений для пересічного користувача, який любить мати додаткові знання про своє тіло та те, як це виконується.
Тут все чутливо реагує, будь то прокрутка меню або прокидання екрана від дрімоти, будь-яка затримки в реагуванні Honor Band 5 в основному мінімальна.
Крім цього, Band 5 працює так само, як і кожен інший доступний розумний годинник – показує сповіщення, гуде, коли ви встановлюєте сигнал тривоги та показує час підняття зап’ястя. OLED насправді досить яскравий, а детектор руху працює важче, ніж слід.

Є налаштування яскравості, але все одно це занадто яскраво навіть на найнижчому рівні, тому підготуйтеся до випадкового сліпучого світіння посеред ночі.
Завдяки водостійкому корпусу, Honor Band 5 можна брати на глибину до 50 метрів, плюс вам не доведеться турбуватися за нього під дощем.
Вага браслета лише 22,7 грам, на руці він майже не відчувається.

Рекомендуєм ознайомитись
Honor Band 4 досконалий фітнес-трекер
Фітнес-трекер Huawei Band 3 Pro
Xiaomi Mi Band 4 – дешевий фітнес-трекер

Huawei TruSleep

Зранку, коли ви проснетесь, у вас є можливість швидко переглянути коротку інформацію про ваш сон прямо на вашому фітне-трекері. Якщо ж ви хочете дізнатися детальнішу інформацію вашого циркадного ритму, тоді вам необхідно заходити в додаток Honor Health. Там ви зможете також дізнатися ваш глибокий сон, швидкий сон, статистику за тиждень або за місяць , а також рекомендації для покращення сну.

Серцебиття відстежується за допомогою технології TruSeenTM 3.0.
Що нового у Honor Band 5 - це функція поради щодо сну, яка пропонує різні способи змінити звички, щоб покращити сон, порівнює ваш сон із середніми рекомендованими сумами та дає бальну оцінку залежно від якості вашого сну.
Додаток Huawei Health також може відстежувати ряд інших речей, включаючи щоденний підрахунок кроків, активний час, спалену кількість калорій, пройдені дистанції, записи фізичних вправ, серцебиття та вагу.

Здоров’я та фітнес в Honor Band 5

Honor Band 5 хороший фітнес-трекер, який може конкурувати на ринку з Xiaomi Mi Band 4. Якщо біг і ходьба є вашим основними методами вправ, то Honor вам підійде і ви можете спокійно його собі купувати. На свіжому повітрі трекер працює досить добре. Пройдену відстань показує непогано, а також можна перевірити частоту серцевих скорочень під час бігу.

Відслідковування вправ

  • спортивна ходьба
  • біг
  • їзда на велосипеді (в закритому приміщенні і на свіжому повітрі)
  • веслування
  • плавання в приміщенні

До мінусів можна віднести те, що відстеження руху на велосипеді на свіжому повітрі можна активувати лише через додаток. І це не сильно комфортно. Можливо з часом це виправлять.
Окрім досить детальних графіків та діаграм, які Honor Health представляє після тренувань, є також розділ, який пропонує безкоштовні плани тренувань.Найбільш примітно, що є спеціальні плани пробіжок, починаючи з 5 км, ідучи до повного марафону. Як на мене, то це дуже хороший крок від Honor, включити безкоштовні програми тренувань у додаток.

Акумулятор Honor Band 5

Розробники Honor Band 5 стверджують, що зарядки акумулятора має вистачати на 14 днів і на 6 днів активного використання. Щоб одного заряду вистачало на 14 днів потрібно вимкнути все - всі монітори, всі датчики та всі з'єднання.Тому часу між зарядками буде цілком достатньо. Акумулятор на 100 мАч має той самий розмір, що і в Mi Band 4, хоча той же Xiaomi Mi Band 4 обіцяє не менше 20 днів використання.

Тому Honor має куди вдосконалюватися.
Для зарядки Honor Band 5 поставляється з колискою, яку можна підключити до USB-роз'єму. В колиски є недолік із-за якої вона випадає із зарядки.
Сама зарядка браслета досить швидка, до 40% заряджається десь за 30 - 40 хв.
Однак рекомендую не відкладати зарядку до останнього момента, оскільки при надзвичайно низькому заряді (приблизно 5%), усі функції відстеження блокуються.

Чи варто купувати Honor Band 5?

Бюджетний фітнес-браслет Honor Band 5 не рахується надпотужним фітнес-трекером, в нього не такий великий перелік функцій, але AMOLED дисплей, моніторинг фізичних вправ та детальна програма відстеження сну, робить Band 5 найкращим трекером у своїй ціновій категорії.
Хоча чого можна очікувати від трекера, ціна якого 1000 грн.?!

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфони Meizu розкупили за 1 хв

Нові флагмани Meizu 17, як і планувалося, надійшли в продаж 8 травня. Перша партія смартфонів продавалася на території Китая....
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -