AirPods Pro 2 не будуть сильно відрізнятися від AirPods Pro

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Навушники AirPods Pro 2 не будуть сильно відрізнятися від AirPods Pro, але і ціна не зміниться. Власники AirPods Pro навряд чи кинуться купувати AirPods Pro 2

У Мережі з’явилися подробиці про повністю бездротові навушники AirPods 2. Дані опублікував в Twitter досить надійний інформатор, так що до них варто як мінімум придивитися.

AirPods Pro 2 не будуть сильно відрізнятися від AirPods Pro

Ці дані говорять про те, що AirPods Pro 2 будуть лише злегка оновлені в порівнянні з нинішніми AirPods Pro. Іншими словами, повториться ситуація зі звичайними AirPods і AirPods 2.

За даними джерела, трохи підвищиться автономність навушників і покращиться система активного шумозаглушення, з’являться датчики освітленості. І на цьому – все нововведення. Випуск AirPods Pro 2 очікується або до кінця року, або в першому кварталі наступного року. Ціна залишиться колишньою – $ 250.

Рекомендуємо: Apple Розкрили Вартість Навушників AirPods Studio.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Розкрито деталі нового флагманського смартфона від Motorola

У базі сертифікації 3С з’явився смартфон Motorola Edge 30 Ultra із номером моделі XT2201, відповідно до чого розкрито деталі...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -