Реклама

Apple дозволить користуватися одним iPhone відразу декільком людям

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Видання Appleinsider, посилаючись на новий патент Apple, повідомила про те, що американська компанія Apple дозволить користуватися одним iPhone відразу декільком людям.

На руках у журналістів видання опинився патент Apple, що описує технологію Secure Enclave, яка призначена для безпечного доступу до iPhone. В цьому патенті згадується також нова можливість для смартфона – записувати відразу кілька облікових записів.

Завдяки цьому у одного iPhone може бути кілька власників. Видання відзначило, що така можливість вже є на фірмових комп'ютерах компанії і з'явиться в майбутньому на iPhone.

У патенті уточнюється, що кожен власник пристрою буде мати власний набір особистих налаштувань, в числі яких Face ID, налаштування системи, список контактів, історії дзвінків, історії браузерів та інше. Активуючи певний аккаунт, система автоматично завершить сеанс минулого користувача і запустить новий.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Украинцы могут получить популярный бюджетный смартфон Xiaomi абсолютно бесплатно

Стаття доступна українською...Довольно трудно найти такого пользователя смартфона, который бы не слышал о компании Xiaomi и их суббрендах Redmi,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -