Реклама

Додаток Facebook отримує нову функцію

Останні Новини

Додаток Facebook отримує нову функцію, а саме офіційні музичні відео. І уже в ці вихідні вона буде доступна для користувачів США. Загалом, дане оновлення є ексклюзивним для США, проте, ніякої інформації про інші країни поки немає.

Додаток Facebook отримує нову функцію

І так, у Facebook Watch буде створена нова вкладка «Музика», де є поділ на категорію та тематику. Під час перегляду відео, користувачі будуть мати можливість коментувати чи ділитись із друзями даними музичними відео. Також, з часом, плейлист буде підлаштований під ваші музичні смаки. А ще, якщо ви підписані на конкретного виконавця, то їхні кліпи будуть з’являтись у стрічці новин.

Варто відмітити, що співпрацював Facebook з такими компаніями як Sony Music Group, Universal Music Group, Warner Music Group, Merlin, BMG та багато інших.

Джерело: about.fb

Рекомендуємо: Компанія Facebook Ввела Інструмент Manage Activity.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо 6 причин, чому варто видалити месенджер WhatsApp

Месенджер WhatsApp є одним із найпопулярніших месенджерів у світі і кількість його активних користувачів неймовірна. Хоча популярності в нього...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -