Реклама

Оголошено нові правила користування кредитними картками від ПриватБанку

Останні Новини

Після початку війни в Україні багато банків спростили умови для своїх клієнтів, зменшили відсоткові ставки, ввели кредитні канікули. Із 1 червня 2022 року усі ці спрощення відміняються і система повертається майже повністю до попередніх правил, таких, які існували до війни. ПриватБанк не став виключенням та опублікував зміни, які почнуть діяти вже цього місяця.

Під час кредитних канікул клієнти мали право не платити жодних заборгованостей, якщо не мають на це можливостей. І на це не повинні були нараховувати відсотків. Не дивлячись на це, банк все одно нараховував 1,7%. З 1 червня усе повертається до старих правил і відсоткова ставка буде вже 3,5% по картці Універсальна, 3,4% по картці Універсальна Gold.

Цікаво: Українцям розповіли, як налаштувати сповіщення від ПриватБанку.

Якщо ж клієнт вирішить таки сплачувати заборгованість і сума платежу буде становити щонайменше 5% від всього боргу, то пільговий період зі ставкою 1,7% для таких клієнтів буде діяти до кінця серпня.

Якщо клієнт являється військовим або постраждалим від війни в Україні, то банк пропонує особливі умови для таких людей. На це не буде впливати відміна кредитних канікул та зміна відсоткової ставки.

Цікаво: Розповідаємо, як отримати SWIFT переказ в ПриватБанк.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

ITech News

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Смартфони Vivo X60 першими отримають новий чіпсет від Samsung

Завтра Samsung оголосить про процесор Exynos 1080 на виставці в Китаї. Очікується, що новий мобільний чіпсет спочатку з'явиться у китайському смартфоні. Як повідомляється, смартфони Vivo...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -