Реклама

Samsung випускає безкоштовну програму TV Plus

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Samsung випускає безкоштовну програму TV Plus. Samsung вперше запустив TV Plus як послугу прокату відео в США в 2016 році, водночас експериментуючи з відеорекламою на своїй батьківщині в Південній Кореї. Послуга вперше стала доступною для смарт-телевізорів фірми з 2016 року, але була розширена до її смартфонів.

Samsung випускає безкоштовну програму TV Plus

Зараз Samsung розповсюджує безкоштовну телевізійну послугу для всіх трьох складних пристроїв Samsung, які включають Galaxy Fold, Galaxy Z Fold 2 і Galaxy Z Flip. Послуга також буде доступна для Galaxy S9, Galaxy Note 9 та деяких телефонів серії Galaxy A. Samsung ще не опублікували повний список підтримуваних пристроїв, але списки в Galaxy Store та Google Play Store додатка Samsung TV Plus показують, що Galaxy A51, Galaxy A51 5G і Galaxy A71 5G – це три Galaxy A телефони серії, які отримують підтримку програми. Також серед підтримуваних пристроїв є міцний Galaxy Xcover Pro.

Samsung TV Plus вже був доступний для останніх моделей серії Galaxy S, включаючи Galaxy S20 , Galaxy S10, Galaxy Note 20 та Galaxy Note 10, раніше у вересні. Останнє доповнення розширює безкоштовну послугу TV Plus до більшості флагманських Galaxy і до середнього сегменту.

Samsung TV Plus – це безкоштовний телевізійний сервіс, який надає користувачам доступ до тисяч шоу, починаючи від новин, закінчуючи документальними, розважальними та іншими програмами, серед 150 каналів. Додаток для смартфонів Samsung TV Plus наразі доступний лише в США. Ви можете завантажити програму з магазину Galaxy або магазину Google Play.

Читайте також: Samsung в найближчий час не представить нові розкладні смартфони.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Realme представляє новий телефон

Сьогодні ми отримали інформацію, що Realme представляє новий телефон. Його назва Realme C15. Уже і запланований його запуск на...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -