Реклама

Відбувся анонс нового чіпсета Snapdragon від Qualcomm

Останні Новини

На заході IFA 2020 відбувся анонс нового чіпсета Snapdragon від Qualcomm, а саме Snapdragon 8cx 2 5G. Даний чіпсет є вдосконаленою версією чіпсета Snapdragon 8cx, який був запущений у 2018 році.

Qualcomm Snapdragon 8cx 2 5G повинен забезпечувати значне підвищення продуктивності та ефективності загалом. Даний чіпсет випускатиметься для нових ноутбуків Windows на базі ARM. А щодо ефективності, то він зможе запропонувати кращий час автономної роботи ноутбуків – виробник говорить про 25 годин безперервного використання.

З додаткових функцій, Snapdragon 8cx 2 5G буде підтримувати Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1 та технологію Qualcomm Aqstic. Окрім цього, новий чіпсет отримає підтримку подвійних зовнішніх моніторів 4K зі швидкістю 60 кадрів в секунду. Щодо позначки 5G в назві, то Snapdragon 8cx 2 підтримуватиме модем X55 5G, а також X24 LTE.

Рекомендуємо: З’явилися Перші Тести Нової Відеокарти Nvidia GeForce RTX 3080.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Facebook почне обмежувати користувачам доступ до Instagram

Навколо соціальної мережі Facebook, месенджера WhatsApp та Instagram завжди вирують пристрасті, які стосуються або реклами, або збору інформації про...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -