Реклама

Відбувся запуск смартфона OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition

Останні Новини

Сьогодні, 2 листопада 2020 року, відбувся запуск смартфона OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition у Китаї. Ціна на пристрій визначена у розмірі близько 597 дол. Доступний телефон до покупки буде з 11 листопада 2020 року та лише в одному варіанті пам’яті – 12 Гб + 256 Гб.

Технічні характеристики OnePlus 8T Cyberpunk 2077 Limited Edition, такі ж, як і у стандартного OnePlus 8T. Відрізняється телефон лише дизайном та програмним забезпеченням. Постачається смартфон із операційною системою OxygenOS на базі Android 11.

Як видно із представлених зображень, OnePlus 8T Cyberpunk 2077 отримав задню панель із поєднанням трьох стилів. Верхня частина, а саме камера, отримала виділену прямокутну форму із надписами “NETRUNNER EDITION”, “2077” та “NEURAL CONTECTION STATUS: ACTIVE”. Посередині панель виконана із AG-скла із логотипом OnePlus. Нижня частина отримала карбоноподібний дизайн з логотипом Cyberpunk 2077 жовтого кольору.

Рекомендуємо: AMD розкриє важливі подробиці про нові відеокарти Radeon RX 6000.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, яка країна отримає лише 15 тис новеньких PlayStation 5

Сьогодні стало відомо, яка країна отримає лише 15 тис новеньких PlayStation 5. І як би це не було дивно,...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -