Реклама

Відома дата анонсу та ціна нового процесора Intel

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Як відомо, декілька місяців тому (в квітні), компанія Intel презентувала процесор нового покоління Intel Core i9-10900K. Сьогодні ж стала відома дата анонсу та ціна нового процесора Intel, який отримав назву – Intel Core i9-10850K.

Відома дата анонсу та ціна нового процесора Intel

За попередньою інформацією, процесор i9-10850K буде відрізнятися від i9-10900K лише деяким зниженням частоти, відповідно й ціна на нього буде зменшеною.
Як повідомляється, процесор 10850K зможе виконувати до 20 потоків одночасно, а його базова частота буде складати 3,60 ГГц, а підвищена – 5,2 ГГц. Якщо подивитися в загальному, то всі характеристики процесора 10850K будуть нижчими від 10900K на 100 МГц.
Конфігурація процесора включає в себе 2,5Мб кеш-пам’яті другого рівня та 20Мб кеш-пам’яті третього рівня.
Також повідомляється, що анонс Intel Core i9-10850K відбудеться 27 липня, тобто завтра. А ще, за чутками, ціна складе 450 доларів.
На даний момент невідомо, коли процесор з’явиться в продажі, але очікувати на нього прийдеться не довго.

Рекомендуємо: Intel Придбали Rіvet Networks

Джерело: wccftech

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, чому Facebook і Messenger сильно виснажують акумулятор смартфона

Наші смартфони укомплектовані великою кількістю додатків, які часом виснажують акумулятор сильніше за інших. Найчастіше це стає помітним тоді, коли...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -