Відомо, як підключити USB-флешку до смартфона

Останні Новини

Ця публікація також доступна такими мовами: Русский

В даній статті ми дамо відповідь на питання – як підключити USB-флешку до вашого смартфона. Бувають випадки, коли вам потрібно відкрити певні файли з флешки, а під рукою є лише смартфон, тому дана інструкція вам повинна пригодитись.

Для того, що б під’єднати смартфон та USB-флешку, вам обов’язково потрібен OTG-кабель. Якщо ви не знаєте, то даний кабель з однієї сторони має роз’єм для телефону (такий же як для зарядки – microUSB або USB Type-C), а з іншої USB-роз’єм.

Після підключення, вбудований провідник відкриє вміст зовнішнього накопичувача. Перед цим варто перевірити в налаштуваннях чи включений «Доступ USB». Також бувають випадки, коли вбудований менеджер не бачить файлів на флешці, в такому випадку вам потрібно буде завантажити сторонній менеджер файлів.

Це практично і все, що необхідно зробити, так як більшість смартфонів без проблем розпочнуть роботу із зовнішнім накопичувачем. Правда бувають випадки, що на досить старих смартфонах під’єднати флешку можливості немає, це можна перевірити в налаштуваннях вашого пристрою або на офіційному сайті виробника.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Компания Новая Почта решила улучшить качество услуг

Стаття доступна українською...Компания Новая Почта решила улучшить качество услуг и кардинально изменить свою концепцию. Согласно официальной информации, которая появилась...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -