Реклама

Власники Windows 10 розчаруються в Xbox Series X

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Власники Windows 10 розчаруються в Xbox Series X. Приставка Xbox нового покоління не підтримує локальну трансляцію ігор на ПК.

Компанія Microsoft почала вчора міжнародні продажі своїх ігрових приставок наступного покоління – Xbox Series X і Xbox Series S. Тим часом в мережі з’являється все більше відгуків і відкриттів на їх рахунок за підсумками реального використання.

Ми вже писали про ряд проблем, з якими зіткнулися перші покупці Xbox Series X, аж до сильного перегріву і повного виключення. Також стала відома ще одна особливість, яка може виявитися неприємним сюрпризом і серйозно розчарувати користувачів ПК з операційною системою Windows 10.

Минуле покоління Xbox дозволяло використовувати функцію трансляції по локальній бездротовій або провідній мережі, щоб грати в консольні ігри на ПК. Функція працює через додаток Xbox Companion на Windows 10. Однак Xbox Series X і Xbox Series S локальну трансляцію ігор на ПК не підтримують.

Причина такого рішення Microsoft поки невідома. Однак багато гравців все ще сподіваються, що функцію активують в майбутньому.

Читайте також: Seagate представила накопичувачі для Xbox і фанатів Halo.

Джерело

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Розкрито характеристики ігрового ноутбука ASUS ROG Strix Scar

Поки ми очікуємо офіційного запуску ноутбука від компанії ASUS, в одному із опублікованих звітів в мережі, було розкрито характеристики...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -