Реклама

Xiaomi обіцяє зменшити кількість пластику в упаковках до смартфонів

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Компанія Xiaomi обіцяє зменшити кількість пластику в упаковках до смартфонів. Якщо конкретніше, то мова йде саме про упаковку (коробку) для смартфона, а не вміст самої упаковки. За повідомленням, розпочнеться це все із смартфонів Mi 10T Lite.

Нагадуємо, що нещодавно Xiaomi не упустила можливості потролити Apple за те, що остання відмовилася від комплектних навушників і зарядного пристрою в нових (і старих теж) iPhone.

Це при цьому, що сама Xiaomi заговорила про такий крок ще п’ять років тому. Але, як це нерідко буває, конкуренти спочатку критикують Apple, а потім або роблять так само, або реагують на кроки Купертинського гіганта. Ось і Xiaomi вже через кілька днів акцентує увагу на тому, що, починаючи з європейської версії Mi 10T Lite компанія буде прагнути скоротити кількість пластику в упаковці на 60%.

Рекомендуємо: Xiaomi Офіційно Анонсували Свою Найшвидшу Бездротову Зарядку В Світі.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Все, що потрібно знати біженцям з України про сплату податків за кордоном

Після початку війни в Україні, багато людей були змушені виїхати в інші країни за кордон. Найбільше українців зараз перебуває...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -