Реклама

Xiaomi розробляють три флагманські смартфони на Snapdragon 888

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Xiaomi всерйоз взялася за нову флагманську однокристальну платформу Qualcomm Snapdragon 888. Сьогодні стало відомо, що Xiaomi розробляють три флагманські смартфони на Snapdragon 888.

Спочатку, прямо під час анонса SoC, глава компанії Лей Цзунь (Lei Jun) підтвердив використання Snapdragon 888 в Mi 11. Потім про підготовку телефону Redmi на Snapdragon 888 заявив глава бренду Redmi Лю Вейбінг (Lu Weibing). Судячи з усього, таким пристроєм стане Redmi K40 Pro. А тепер з’явилися подробиці і про третю моделі.

Як пише відомий і добре обізнаний у справах китайських виробників смартфонів інсайдер під ніком Digital Chat Station, Black Shark вже готує до випуску модель під кодовим позначенням «Імператор» (Emperor) на Snapdragon 888. Нещодавно ми повідомляли про цей смартфон, а сьогодні чутки про нього знову підтвердилися.

Особливістю цього смартфона стане його дизайн і зарядки. Інсайдер прямо так і пише: «дизайн швидкої зарядки заслуговує на увагу». Він же запевняє, що флагман Redmi на Snapdragon 888 буде випущений набагато раніше, ніж Redmi K30 Pro і K30 Pro Zoom, побудовані на Snapdragon 865. Ті, нагадаємо, дебютували 24 березня цього року.

Якщо нова модель вийде «набагато раніше», то її анонс можна чекати вже в січні, найпізніше - в лютому. Саме тому інформатор не рекомендує зараз купувати флагманські смартфони - в цьому просто немає сенсу, краще почекати пару місяців до появи у продажу новинок на Snapdragon 888.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Названо найпоширеніші проблеми з популярним месенджером Viber

Viber вважається найпопулярнішим месенджером в Україні, також він лідирує за кількістю активних користувачів і за межами України. Як і...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -