Запланована нова інтернет подія від Samsung

Останні Новини

Поки ми очікуємо на подію Galaxy Unpacked 2020 Live, яка відбудеться 5 серпня, з’явилась інформація, що запланована нова інтернет подія від Samsung. Компанія уже почала надсилати запрошення на нову подію. Тут йде мова про подію Life Unstoppable, яку запланували на 2 вересня.

Враховуючи те, що цього року копанія Samsung не буде на виставці IFA Berlin, вона представить свою продукцію через дану інтернет-зустріч. І так, Life Unstoppable буде тривати 45 хвилин, та Samsung зазначає, що це віртуальна та динамічна подорож по новітніх продуктах від компанії. Представлені на заході будуть новинки щодо мобільних телефонів, аудіотехніки, телебачення, побутової техніки та інших носіїв.

Джерело: news.samsung

Рекомендуємо: Samsung Представить 5 Ґаджетів На Unpacked.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Що робити, якщо банкомат Приватбанку зажував карту іншого банку?

Більшість із нас користується банківськими картами, переваг у використанні цілком достатньо. Якщо ви користуєтеся банківською картою ПриватБанк, то із...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -