Реклама

Дешевий фітнес-трекер Samsung Galaxy Fit e

Останні Новини

Profihttps://itech.co.ua/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших технічних гаджетах; Роботи, VR, камери, дрони, AR та багато іншого.
- Advertisement -

Дешевий фітнес-трекер Samsung Galaxy Fit e – найпростіший фітнес-трекер, який Samsung представляє на даний момент. Придбати його можна за менше ніж 50 дол.

Дизайн Samsung Galaxy Fit e

Дешевий фітнес-трекер Samsung Galaxy Fit e

Браслет гумовий, доступний у трьох кольорах — чорному, білому та жовтому. Щодо зручності, то ви й не будете помічати його на вашій руці при довгій носці. Кріплення ремінця супер надійне, при цьому зафіксувати його чи розстебнути можна за лічені секунди. Вага браслету всього 15 грам, що буде непомітною навіть у використанні під час сну.

Дешевий фітнес-трекер Samsung Galaxy Fit e

Дисплей прямокутної форми, плоский, має розмір 0,74 дюйма, і не є сенсорним, але доступне натискання для переходу між віджетами. Екран підсвічується коли ви піднімаєте зап’ястя. Низька ціна фітнес-браслета зумовила використання однотонного екрану, але це ніяк не спотворює відображення даних часу чи вашої активності на ньому. Відмінним для такого пристрою є читабельність дисплея під яскравими сонячними променями на вулиці.
На екран можна вивести такі віджети як частота серцевих скорочень, календар, калорійність та навіть прогноз погоди.

Рекомендуєм ознайомитись
Фітнес-браслет від Garmin – Vivosmart 3
Бюджетний фітнес-браслет Honor Band 5
Xiaomi Mi Band 4 – дешевий фітнес-трекер

Функції Samsung Galaxy Fit e

Даний фітнес-трекер є бюджетним, тому очікувати GPS відстеження не потрібно, його тут немає.

Біг, ходьба чи тренування визначаються автоматично, тоді як для їзди на велосипеді потрібно зайти в додаток та повідомити Galaxy Fit e про свої наміри.
Відстеження кроків є досить точним, проте коли ви починаєте рухатись тут присутня невелика затримка збору інформації.

Водостійкість 5АТМ означає можливість роботи браслета після занурення його під воду на глибину 50 метрів на 10 хвилин, тобто тут можна зробити висновок, що звичайний душ йому не страшний. Також можна використовувати під час плавання, а від дайвінгу з ним краще відмовитись.
Відстеження частоти серцевих скорочень задовільне.
Відстеження сну також є досить точним. Тут він намагається визначати який був ваш сон, глибокий чи легкий. Проте сильні надії на це покладати не варто, саме основне це те, що він визначить скільки годин ви спали і цього достатньо.
Щодо сповіщень то можливі як з додатків, так і з контактів самого телефону, проте відповідати на них немає можливості.

Акумулятор Galaxy Fit e

Galaxy Fit e може працювати на одному заряді близько тижня, але це буде залежати від активності його використання. Якщо ви плануєте на повну відслідковувати серцевий ритм, сповіщення та інші віджети, то варто розраховувати на роботу акумулятора на 3 — 4 дні.

Фітнест-трекер заряджається швидко, об’єм акумулятора 70 мАг. Перевірити рівень заряду акумулятора можна лише через додаток на вашому смартфоні. Заряджається браслет через кредл, який іде в комплекті, при чому він кріпиться до фітнес-трекера ззаду і знімати ремінець не потрібно.

Керування Galaxy Fit e

Для керуванням Galaxy Fit e вам потрібно завантажити два додатки. Перший це Galaxy Wear для синхронізації з діапазоном чи зміни обличчя дисплея, інший це додаток Samsung Healt для реєстрації ваших статистичних даних.

Обидва додатки працюють добре, інформація подається доступним способом. Додаток Wear надає безліч варіантів коригування того, що відображається на дисплеї Galaxy Fit e, від використовуваного обличчя годинника (тут можна обрати шість), до того яким додаткам дозволена вібрація зап’ястя сповіщеннями.
Додаток Samsung Health набагато всеосяжніший, розбиває кроки, активний час, спалені калорії, серцевий ритм тощо. Він чітко розкладений, простий у обігу та корисний.

Вирок

Загалом, купуючи дешевий фітнес-трекер Samsung Galaxy Fit e, ви просто не можете в ньому розчаруватись, якщо розумієте які функції для вас є пріоритетними. Якщо ви серйозно не займаєтеся своїми фізичними можливостями, а хочете відстежувати кроки, вимірювати частоту серцевих скорочень та моніторити сон, то Galaxy Fit e чудово з цим справиться.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Запущено потоковий пристрій Stream TV Gen 2

Сьогодні запущено потоковий пристрій Stream TV Gen 2 компанією Verizon Wireless. Працює Gen 2 на базі Android TV та...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -