Реклама

Смарт телевізор Hisense 65H8G 4K ULED

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Китайський Смарт телевізор Hisense 65H8G 4K ULED відноситься до телевізорів високого класу. Новий асортимент телевізорів Hisense має фактично всі можливості преміальних телевізорів. Hisense 65H8G 4K загалом розроблений як преміальний. Китайська компанія ще не настільки відома на Американському і Європейському ринку, але кількість їхніх пропозицій зростає. На даний момент, цей телевізор доступний тільки для Американського і Європейського ринку і ціна на нього починається від 700 доларів.

Дизайн телевізора Hisense 65H8G

Смарт телевізор Hisense 65H8G 4K ULED

Телевізори Hisense H8G серії Quantum з’являть в продажі 8 квітня в чотирьох розмірах: 50-дюймах, 55-, 65- і 75 дюймах. Ми провели попередній огляд телевізора з діагоналлю 65 дюймів.

65-дюймова модель має розмір 57 х 32,9 х 3,1 дюйма . Він виконаний в чорному дизайні, який є дещо загальним і не зовсім тонкий.

Смарт телевізор Hisense 65H8G 4K ULED

Якщо ви збираєтесь використовувати стаціонарну підставку, щоб поставити його на стіл, то можете не хвилюватись, вона витримає телевізор. Хоч і виглядає вона не сильно впевнено).
Компанія Hisense побудувала 65H8G таким чином, щоб він був зручним у використанні, не забули й за пульт, який приховує безліч основних функцій.

Смарт телевізор Hisense 65H8G 4K ULED

На пульті розміщена домашня кнопка, основні елементи регулювання гучності невеликі та розміщені внизу.
Кнопка Меню має вигляд трьох вертикальних ліній, а внизу пульта розмістилися кнопки Netflix, YouTube, Vudu та Google Play. А от кнопка  Google Assistant розміщена досить не зручно, дуже легко можна переплутати і натиснути відключення звуку.

Пульт

З недоліків пульта, можемо відмітити те, що пульт не має підсвітки. В темряві ним важко користуватися.
Сам по собі пульт легкий і звичайний. Тобто багатофункціональний пульт без зайвих наворотів.

Smart TV (Android TV)

Android TV – це багатофункціональне телебачення, яке з’явилось дякуючи Google. Детальніше можете ознайомитися з Android TV в нашій статті.
Початкове встановлення Android TV займає не більше 20 хв і це включаючи ще декілька інших додатків.
Якщо ви вже ознайомленні з Android, то вам буде легко додавати обліковий запис Gmail, перевіряти налаштування, додавати додатки з магазину та інше.
І от якраз тут є одна дійсно велика перевага. Google обробляє інтерфейс для телебачення, і навіть за кілька тижнів тестування було кілька оновлень та налаштувань. Таким чином, Hisense не потрібно створювати власний інтерфейс, і глядачеві не потрібно вчитися чомусь новому. Це справжня безпрограшна робота.
Android TV має дивовижну кількість функціональності – нам вдалося встановити веб-браузер і відвідати Iтech.co.ua.

Продуктивність HD / 4K

Щодо високої продуктивності HD відео, то тут не так багато негативів.
Якість відео виглядає досить добре. Все працює чітко і гладко. Hisense тут зробив чудову роботу з HD.
А от при переході на 4К ми трошки здивувались. Фільми виглядають надзвичайно яскраво і реалістично. Невеликі деталі надзвичайно чітко видно.

Роз'єми

Також ми підключити Xbox One до Hisense 65H8G і спробували пограти в деякі ігри. І тут ми були знову приємно здивовані. Плавний рух в іграх здавався надзвичайно реалістичним. Тут варто відмітити MotionRate 240, який покращується на частоті оновлення 60 Гц. Технічна частота оновлення все ще становить 60 Гц, тому вона не така гладка, як у рідних 120 Гц панелей, але здебільшого фільми та ігри виглядали дуже добре. Що стосується кольору та контрасту, Hisense 65H8G використовує HDR Dolby Vision та те, що Hisense називає Quantum Dot Wide Color Gamut.
Яскравість обмежена 700 нітами, що не настільки високо, як в останніх моделях Samsung та LG. Очевидно, що пікова яскравість важлива, але вона насправді не розповідає про всю історію, оскільки ми відчували, що яскраві кольори з’являються чіткими та яскравими за все, що ми перевірили.

Звук

Ми також були вражені вбудованим звуком, хоча він не може конкурувати із звуковою панеллю, яку ми регулярно використовуємо, або динаміками об’ємного звуку, які ви, ймовірно, використовували в минулому. На щастя, звук в Hisense 65H8G був зрозумілий для розмовного діалогу.

Як і більшість телевізорів, вбудований аудіо не є переконливим для звуку об’ємного звучання. Це може мати щось спільне з тим, як вони зроблені, або з тим, що вони підкреслюють якість екрану. У всіх наших тестах квант Hisense було чути легко, але не так голосно чи повно.

Вирок

В квантовій серії Hisense H8G нам дуже багато чого сподобалось, особливо якість зображення та звуку. Фактичний інтерфейс часом може бути повільним, що, безумовно, шкодить загальній юзабіліті, але це відходить, як тільки вміст почав відтворювати.

В цілому китайський Смарт телевізор Hisense 65H8G 4K ULED — це якісне телебачення, і ми справді рекомендуємо його.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Факти про безкоштовний антивірус на комп‘ютер

Абсолютно всі власники сучасних електронних пристроїв (особливо комп'ютерів та ноутбуків) намагаються по максимуму захистити їх від різної зловмисницької діяльності...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -