Реклама

Смарт-платформа My Home Screen

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Смарт-платформа My Home Screen – це OC для телевізорів Panasonic. Основна її особливість — це простота у використанні. Побудована My Home Screen Panasonic на основі відкритого коду ОС Mozilla Firefox TV OS. Починаючи з 2017 року, Panasonic сам займається оновленням ОС.

Особливості My Home Screen

Дана платформа є однією з найбільш налаштовуваних платформ для смарт-телевізорів, вона поєднує в собі інтуїтивний мінімалізм із широкими можливостями налаштування.

Головний екран запускається за допомогою трьох кнопок – Live TV, Apps і Devices. На пульті керуванння, за допомогою кнопки My App можна додатково налаштувати швидкий доступ до улюбленого вмісту. Оболонка платформи дозволить вам адаптувати користувацький інтерфейс під свої переваги з більшою гнучкістю. Ви можете змінити вигляд головного екрана та створювати власні скіни. Доступ до служб VOD і цифрового мовного контенту став простіший через новий графічний інтерфейс з ярликами для прямого доступу до трансляцій. Телеканали, які часто переглядаються, можна додавати на домашній екран.

Інтерфейс My Home Screen

На даний момент My Home Screen досягнула версії 4.0. Інтерфейс був перероблений під нове меню, яке ковзає знизу вверх. Panasonic пропонує п’ять вертикально прокручуваних колод піктограм посилань із домашньої сторінки, що охоплюють Netflix, Freeview Play та YouTube. Налаштовувати порядок роботи цих колод можна, а змінювати те, які програми з’являються на кожній колоді ні. До прикладу, ви не зможете поміняти Amazon Prime на YouTube.

Також немає вбудованих голосових помічників, працювати з Alexa або Google Assistant можна лише при умові підключення зовнішнього смарт-динаміка.

Дивлячись на це все, телевізори Panasonic, які мають My Home Screen, залишаються актуальними та конкурентоспроможними. Можете переглянути огляди кількох телевізорів та самі в цьому переконаєтесь. До прикладу Panasonic GZ1500 (версія 4.0) чи Panasonic TX-55GZ2000B (версія 4.0).

Вирок

Щодо висновків, то Смарт-платформа My Home Screen — одна з найпростіших смарт-платформ представлених на ринку. Звісно, вона в деяких аспектах відстає від своїх конкурентів, як от у представлених нею додатках, та все-таки не втрачає своєї актуальності.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google Wallet не буде підтримуватися на старих версіях Android

Google Wallet збирається припинити підтримку на старих версіях Android. Тепер додаток потребує пристроїв з Android 7 або новішою версією. За...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -