Реклама

Названо основні кроки для вирішення проблеми повільного інтернету на смартфоні

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Досить часто бувають випадки, що ваш мобільний інтернет або ж інтернет через Wi-Fi працює надзвичайно повільно на смартфоні. Зазвичай, всі зразу ж звинувачують свого мобільного оператора, провайдера і в крайньому випадку Wi-Fi роутер. Найчастіше, причиною поганого інтернету виступає саме ваш смартфон, тому зараз будуть названі основні кроки для вирішення проблеми повільного інтернету на смартфоні.

Додатки і їх кількість

Якщо скарги на повільний інтернет надходять від людей старшого віку, першою проблемою буде неймовірна кількість додатків відкритих в фоновому режимі. Чому так відбувається? Причиною стає те, що смартфон витрачає велику кількість ресурсів на підтримку додатків в фоновому режимі, тобто оперативна пам’ять працює на максимумі і вільних ресурсів на смартфоні недостатньо для його комфортного функціонування. Вирішити цю проблему надзвичайно легко, достатньо натиснути на квадратну кнопку, яка розміщується на головному екрані (зазвичай знизу зліва) після цього перед вами розкриється перелік всіх активних додатків. Щоб закрити всі додатки, необхідно натиснути на значок під цими програмами (може бути “ракета”, хрестик або Закрити Все).

Звільняємо вільний простір на смартфоні

Хоча сучасні смартфони обладнані великим об’ємом внутрішньої пам’яті, вона може закінчитися вже через декілька місяців користування смартфоном.
Якщо ж ваш смартфон ще й обладнаний малим об’ємом пам’яті, тобто до 32 ГБ, то тільки месенджери та додатки займуть весь вільний простір.

Запитуєтеся ви, як пов’язаний інтернет та внутрішня пам’ять? Відповідь проста — браузери, за допомогою яких, ви виходите в інтернет. Браузерам, як і всім іншим додаткам, потрібен доступ до сховища смартфона. Якщо ж у вас нема вільної пам’яті, то браузер не зможе зберігати всі свої системні файли, а це негативно вплине на його стабільність роботи. Якщо браузер працює погано, то це відобразиться на сприйнятті якості інтернету на смартфоні.

Основна рекомендація із очищенням пам’яті на смартфоні стосується не тільки покращення роботи інтернету на смартфоні, а й смартфона в цілому, оскільки йому не приходиться працювати на максимальних можливостях, а це означає, що його ресурси дарма не витрачаються.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Nokia признана найбільш надійним брендом

Nokia признана найбільш надійним брендом за версією однієї із найпопулярніших дослідницьких фірм - Counterpoint Research. Така інформація була опублікована...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -