Реклама

Якісні рендери смартфона OnePlus 9 Pro

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Якісні рендери смартфона OnePlus 9 Pro. Одного з найбільш очікуваних смартфонів 2021 року.

Якісні рендери смартфона OnePlus 9 Pro

Відомий інсайдер Стів Хеммерстоффер (Steve Hemmerstoffer) опублікував якісні рендери OnePlus 9 Pro – одного з найбільш очікуваного смартфона 2021 року. Так його охарактеризував сам інформатор. Як зазначив Стів, якісь незначні елементи дизайну моделі ще можуть змінитися, але в цілому OnePlus 9 Pro буде виглядати так, як показано на цих картинках.

Якісні рендери смартфона OnePlus 9 Pro

Смартфон отримав загнутий на боковини дисплей діагоналлю 6,55 дюйма з врізаної одиночною фронтальною камерою. Кнопка живлення знаходиться на правій грані, двохпозиційна клавіша регулювання гучності – на лівій. Тильна панель оформлена склом. В цілому, дизайн моделі – це мікс з рішень, випробуваних на OnePlus 8T і OnePlus 8 Pro.

Випнутий за площину тильної панелі блок камери - з чотирма об'єктивами і, відповідно, чотирма датчиками. Інсайдер не приводить характеристики камери, але в звичайному OnePlus 9, згідно з останніми даними, будуть два датчика дозволом 48 Мп.

Якісні рендери смартфона OnePlus 9 Pro

Інформатор підтвердив термін анонса смартфонів OnePlus 9 - їх представлять на кінець першого кварталу 2021 рік, в березні.
Стів Хеммерстоффер - відомий інсайдер, який не публікує неперевірені дані. У колишні часи він вже зливав в Мережу точні рендери Sony Xperia XZ4, Google Pixel 4 XL і маси інших смартфонів до їх офіційного анонсу.

Читайте також: Смартфон OnePlus 9 розчарував своєю продуктивністю.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Google Play является крупнейшим дистрибьютором вредоносных программ для Android

Стаття доступна українською...Официальный магазин Google Play является крупнейшим дистрибьютором вредоносных программ для Android, однако все еще остается одним из...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -