Реклама

Батареї для майбутніх iPhone 12 отримують сертифікати

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні було виявлено декілька джерел, які говорять про те, що батареї для майбутніх iPhone 12 отримують сертифікати. Окрім цього, розкривають нам і деякі їхні характеристики.

Отож, було помічено три батареї з такими номерами моделі – A2471, A2431 та A2466. Помічені вони була на сайтах сертифікацій 3C та UL (Demko). Тепер про характеристики:
– A2471 отримує ємність 2227 мАч (припускаємо, що ним буде облаштований iPhone 12 з діагоналлю екрану 5,4 дюйма);

– A2431 отримує 2775 мАг (його очікуємо отримати на iPhone 12 Max та iPhone 12 Pro, якщо інформації про їх 6,1 -дюймові екрани підтвердяться);

– A2466 отримує 3687mAh (ймовірно, нею буде обладнаний iPhone 12 Pro Max із 6,7-дюймовим екраном).

Окрім цього, разом із даними сертифікатами, було виявлено і зарядний пристрій на 20Вт. Проте, ми уже не раз чули, що Apple може перестати додавати до своїх телефонів в комплект зарядний пристрій чи навушники. Тому можливо, це буде як додатковий аксесуар. Також відомо, що дана зарядка буде мати порт USB-C та отримала номер моделі A2244.

Джерело: mysmartprice.

Рекомендуємо: Реліз IPhone 12 В Черговий Раз Переноситься.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Компанія Western Digital представила три накопичувача SSD

Сьогодні, компанія Western Digital представила три накопичувача SSD. Вони віднесені до нового покоління ігрових сховищ WD_Black. Це перший SSD...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -