Реклама

Відомо, коли Samsung покаже “дисплеї майбутнього”

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Сьогодні стало відомо, коли Samsung покаже “дисплеї майбутнього”. Компанія організувала захід під назвою The First Look 2021, на якому вона має намір представити нові технології дисплеїв, а також нові продукти і своє «бачення майбутнього дисплеїв».

Незадовго до виставки CES 2021, яка повинна початися 11 січня, Samsung, ймовірно, продемонструє лінійку розумних телевізорів 2021 року. Захід відбудеться 6 січня 2021 року. Очікується, що компанія представить нові телевізори з екранами MicroLED і Mini-LED, а також телевізори QLED дозволом 4K і 8K.

Судячи по силуетах, видимим в запрошенні на захід, є ймовірність, що Samsung представить нові ноутбуки та планшети, в яких використовуються нові технології. Південнокорейський технологічний гігант також може оголосити про поповненнях своїх лінійок телевізорів The Frame, The Serif і The Sero.

Подейкують, що південнокорейський технологічний гігант хоче відмовитися від технології OLED в своїх майбутніх телевізорах і перейти до технології MicroLED. Дисплеї MicroLED теоретично можуть запропонувати такі ж кути огляду, контрастність і час відгуку, як OLED, уникаючи звичайних проблем OLED, включаючи вигоряння екрана і низьку яскравість. Однак це нова технологія, основна проблема якої полягає у високій ціні.

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Відомо, коли додаткова банківська карта ПриватБанку може стати в нагоді

Банківські карти це така річ, якою зараз користуються практично всі українці. Якщо раніше банківські карти використовували виключно для зняття...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -