Оновлена Nvidia Shield TV Pro 2019 стала кращою

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Оновлена Nvidia Shield TV Pro 2019 стала кращою як ззовні, так і всередині. Це мініатюрний девайс, який може працювати як в горизонтальному, так і у вертикальному положеннях. Придбати даний пристій можна від 7350 грн.

Технічні характеристики Nvidia Shield TV Pro 2019

Оновлена Nvidia Shield TV Pro 2019 стала кращою

Приставка функціонує на базі новітнього процесора Tegra X1+, підтримує режими 4К, Dolby Vision, HDR і реалізує AI Upscaling за допомогою GPU, який став на 25% швидше.

Shield TV Pro має 3 Гб оперативної пам’яті та 16 Гб вбудованої.

На задній панелі розташовані два порти USB 3.0, 4К-сумісний HDR-порт HDMI, порт живлення та порт Ethernet.Для підключення бездротових аксесуарів є вбудований Wi-Fi та Bluetooth 5.0.

Shield TV Pro надає доступ до всіх основних потокових служб від Netflix до Amazon Prime Video, iPlayer BBС, тощо. Також є багато ігор для Android TV та програми медіа-серверів, таких як Plex.

Пульт Nvidia Shield TV Pro 2019

Оновлена Nvidia Shield TV Pro 2019 стала кращою

Постачається приставка з новим пультом дистанційного управління, по факту він такиж же як у NVIDIA SHIELD TV. Він має підсвічування кнопок та ідеально лежить в руці. Також є окрема кнопка для системи Netflix. Пульт живиться від двох батарей ААА і має модуль зв’язку Bluetooth (для SHIELD) і ІК (для управління ТВ або саундбарами).

Можливості Shield TV Pro

У Shield TV Pro є вбудований Google Chromecast. Також є голосовий помічник – Google Assistant. Крім нього Shield TV Pro можна керувати ще й на пристроях Alexa Amazon. NVIDIA Shield TV Pro підтримує безліч форматів HDR, а тепер він ще може відтворювати вміст Dolby Vision, преміальний формат, який підлаштовує яскравість та контрастність за допомогою метаданих кадрів і приносить велику глибину сцені.

Це також означає, що Shield тепер підтримує обидва формати кінотеатру Dolby, включаючи звук Dolby Atmos, який може видавати звуки, що надходять і ззаду, і над глядачем фільму, а також спереду, для справді захоплюючого перегляду – за умови, що ви підключили до телевізора сумісну передачу динаміків.

Великим доповненням Shield TV Рro у 2019 році стало покращення зображення АІ, яке вмикається чи вимикається одним натисканням кнопки. AI Upscaling функціонує на контенті з дозволом нижче 4К (записи 720p / 1080p з частотою кадрів менше 30) а натисненням однієї кнопки можна «підтягнути» до 4К з використанням натренованої нейромережі ( «отсмотревшей» тисячі годин матеріалу).

AI Upscaling дійсно працює: картинка знаходить нові деталі, поліпшуються кольору, зростає глибина кадру.

SHIELD TV Pro має вбудований Plex Media Server, так що вся ваша локальна медіатека може бути автоматично каталогізована і представлена у вигляді обкладинок і описів.

Nvidia Shield TV Pro 2019 відрізняєтьс від інших аналогів на ринку, тим що в ньому є вбудована послуга GeForce Now. Завдяки їй ви будете мати доступ до ігор ПК на вашомому телевізорі, і це не залежить від того чи є у вас ігровий ПК чи ні, головне тут лише стабільне інтернет-зєднання (рекомендована швидкість 25 Мбіт/с).

Також є функція GameStream, яка дозволяє транслювати контент з ПК (оснащений відеокартою NVIDIA) через приставку на ТБ (до 4K на 60 fps). По суті, ви можете тепер грати «лежачи на дивані» перед телевізором, а комп’ютер буде працювати в іншій кімнаті. Це дуже зручно.

Вирок

Отож, оновлена Nvidia Shield TV Pro 2019 стала кращою — неперевершена приставка, що зумовлюється широкою підтримкою додатків завдяки своїм Android TV основам, потенціалом для геймерів та своїми 4К HDR можливостями, а також процесором Tegra X1+, який представляє 25-відсоткове підвищення продуктивності.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо ризики від веж стільникового зв’язку, які розміщені поряд з будинком

Чи мають вплив на нас вежі стільникового зв’язку розташовані поруч із будинком? Згідно отриманої нами інформації, то ні. І...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -