Реклама

Привабливий LG B9 OLED телевізор

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Це відмінний телевізор для змішаного використання. Тут мається на увазі незмінну якість при перегляді телепередач та фільмів як уночі так і вдень, також для періодичних відеоігор на ньому.
Привабливий LG B9 OLED – телевізор 2019 року, який демонструє ідеальні темні кольори, дякуючи технології OLED . Окрім цього, у нього широкий кут огляду, чудова пікова яскравість SDR, широка кольорова гама, але агресивний ABL.

Характеристики LG B9 OLED

Доступний B9 у 55-, 65- та 77 дюймових розмірах.

 • роздільна здатність 3840 x 2160
 • частота оновлення 120 ГГц
 • інтелектуальний процесор α7 Gen 2
 • операційна система WebOS Smart TV
 • клас енергоефективності А

Дизайн LG B9 OLED

Привабливий LG B9 OLED телевізор

Телевізор дуже тонкий, рамки також, спинка рівна. Такий дизайн ідеально підходить для кріплення на стіні. Для розміщення на тумбі у комплекті є підставка, тут вона пластикова, добре утримує телевізор, але можливі певні коливання.

Функції LG B9 OLED

LG B9 OLED має функцію інтерполяції руху, яка допомагає мінімузувати заїкання при перегляді відео.
Також слід відмітити, що як і інші телевізори OLED, він має схильність до розвитку постійного вигорання.
B9 не має функції локального затемнення, та й не потребує її, так як тут немає підсвітки. Кожен піксель на екрані має можливість самовипромінювання та може затемнятись чи вимикатись, що надає чудове зображення у темній кімнаті, без будь-яких цвітінь навколо яскравих предметів.

При розміщенні телевізора у приміщеннях з багатьма джерелами світла зображення буде чудове. LG B9 має відмінне віддзеркалення, а глянцевий фільтр зменшує відбиття та не дає їм розсіюватись по екрану.

Інтелектуальний процесор α7 оптимізує чіткість, деталі та яскравість за допомогою глибокого вивчення алгоритму AI шляхом аналізу вмісту та зовнішнього освітлення.
Відтворення 4К UHD дає неймовірно тонкі деталі зображення на екрані.Також це допомагає отримати динамічний стандарт Dolby Vision HDR, для тих додатків, які їх підримують, (Netflix, YouTube, тощо).

Рекомендуєм ознайомитись
OLED телевізор Panasonic TX-55GZ2000B
Потужний телевізор Panasonic HZ2000 4K OLED
Що таке технологія OLED TV

Режими зображення

 • “Яскравий”
 • “Стандартний”
 • “Еко”
 • “Кіно”
 • “Спорт”
 • “Гра”
 • “Ефект HDR”
 • “Технічний експерт”
 • “Експерт ISF” (світла кімната)
 • “Експерт ISF ” (темна кімната).

На панелі телевізора розташовані чотири порти HDMI 2.0 з HDMI ARC і три USB 2.0, CI, Ethernet, антенний та оптичні входи.

Привабливий LG B9 OLED телевізор

Пульт дистанційного керування акуратно вписується в руку та зручний у використанні. Він має прямі клавіші доступу до Netflix та Prime Video з клавішами введення та екранним вказівником.

Є підтримка голосових помічників Google Assistant та Alexa, які виконують усі звичні речі помічника.

B9 OLED обладнаний платформою смарт-телебачення від LG – WebOS. Вона пропонує добре організований інтерфейс, за допомогою якого можна отримати доступ до всіх можливостей інтернету та трансляції телевізора.

Щодо аудіо, то ви отримуєте 2,2-канальний аудіосигнал з 40-ватними динаміками Dolby Atmos, які забезпечують глибину на низьких, середніх та високих частотах. Це відбувається завдяки можливості Atmos імітувати об’ємний звук через вбудовані драйвери.

Вирок

Отож, привабливий LG B9 OLED — телевізор вас не розчарує. Приємна ціна, насичені кольори та гострі деталі, широкий кут огляду та відмінна смарт-платформа — чудове рішення для вашого дому.

- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо 3 компактні смартфони з дисплеями до 6 дюймів в 2021 році

Останнім часом, все більше виробників смартфонів роблять акцент на смартфонах з великими дисплеями і забувають за те, що велика...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -