Реклама

Телевізор Panasonic EZR950 4K UHD OLED

Останні Новини

Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.
[pl_row] [pl_col col=12] [pl_text]

Телевізор Panasonic EZR950 4K UHD OLED – це телевізор, який пропонує чудову якість зображення в 4K, мінімалістичний дизайн і потужну розумну ОС. Також EZR950 є останнім телевізором від Panasonic із ULTRA HD 4K OLED.

Технічні характеристики Panasonic EZR950 4K UHD OLED

 • Діагональ екрана 55 або 65 дюймів
 • Підтримка Smart TV
 • Платформа My Home Screen 2.0
 • Діапазони цифрового тюнера: DVB-T, DVB-C, DVB-S2, DVB-T2
 • Доступні 3 HDR
 • OLED дисплей
 • Аудіо система VR-Audio True Surround+
 • Підтримка аудіо: MP3, AAC, WMA Pro, FLAC, Apple Lossless,WAV
 • Підтримка відео: AVCHD/Progressive, AVI,HEVC, MKV, WMV, MP4, M4v, FLV, 3GPP, VRO, VOB, TS, PS.
 • Підтримка фото: JPEG
 • Присутній USB-порт
 • Присутні 2 х PCMCIA порти
 • Роз’єми : 4 х HDMI (4K 60/50p з HDCP2.2), 3 х USB, 2 х CI слот, LAN, SD Card, Вихід під навушники, SD Card, Цифровий аудіовихід, Композитний вхід, Компонентний вхід
 • Додаткові характеристики: THX 4K Certified Display, In-House TV Streaming, IP Home Network (Control 4)

Дизайн Panasonic EZR950

Телевізор Panasonic EZR950 4K UHD OLED

Дизайн EZR950 надзвичайно простий і виглядає мінімалістично, що вказує на те, що в цьому телевізорі акцент поставлений на якість зображення, а потім вже на зовнішній вигляд.
OLED панель надзвичайно тонка, лише 4 мм. Стоїть телевізор на прямокутній темно-сірій металевій підставці. Розміри підставки 580х250мм. Підставка підключена до телевізора за допомогою опорних стовпців, які фіксуються до кріплення VESA розміром 400х300 ззаді, але ви можете їх зняти і використовувати настінний кронштейн VESA.
Задня частина телевізора також чорна. Там ви знайдете всі з’єднання з лівої сторони.

Рекомендуєм ознайомитись
Телевізор Samsung UE55NU7409 Smart TV
Смарт телевізор Sony KD-49XG9005
Привабливий LG B9 OLED телевізор
OLED телевізор Panasonic TX-55GZ2000B

Особливості Panasonic EZR950

Пульт до Panasonic EZR950 4K UHD OLED

Розумні можливості Panasonic EZR950 поставляються через платформу Panasonic My Home Screen 2.0, яка походить від OC Firefox TV. Ця платформа надзвичайно проста у використанні та має багатий і корисний функціонал. Набір запускається з трьох круглих вкладок (ТБ в прямому ефірі, додатки та пристрої) на головному екрані, але ви можете долучити собі додатково ще щось. Варіації можуть бути від Netflix і до Amazon Video.
Також є папки для розміщення декількох користувачів, тоді як кнопка “Моя програма” на пульті може бути налаштована для швидкого доступу до бажаних послуг.
Серед додатків є Netflix (передається в 4K та HDR), Amazon Video (підтримка 4K), YouTube (також з підтримкою 4K). Також доступні всі основні підключення телебачення, такі як BBC , ITV Hub, All 4, Demand 5, телебачення Wuaki та інше.
Цей набір має акредитацію Ultra HD Premium та підтримує HDR10. Однак DOLBY Vision не підтримується.
Єдина область, в якій Panasonic EZR950 недостатньо ефективний — це звук. На телевізорі є стереодинаміки, які працюють “вниз”. Телевізор здатний наповнювати кімнату звуком, але стерео 40Вт це недостатньо. Я б рекомендував додатково докупити звукову систему.

Конкуренти Panasonic EZR950

Ринок OLED телевізорів розвивається достатньо швидко і конкурентів у цій ніші вже достатньо. Альтернативою Panasonic EZR950 є телевізор LG B7 і Phillips POSF901F OLED.
Картинка у LG B7 така ж хороша як і в EZR950, хоч їхні телевізори на смарт-платформі webOS. Правда у LG B7 є одна велика перевага — вони пропонують сумісність Dolby Vision HDR.
В той же час, Phillips POSF901F постачається з інтегрованим освітленням настрою Ambilight. Він також має відносно нормальну якість звуку і хорошу якісну картинку.

Вирок

Ті, хто шукає найяскравіші HDR, ймовірно, не залишаться задоволеними. Якщо вам необхідне Dolby Vision, то Panasonic EZR950 також не для вас. Телевізор Panasonic EZR950 4K UHD OLED хороший партнер для Sky Q та Amazon Fire TV.
Але якщо ви цінуєте хорошу якість картинки, простоту смарт-платформи і мінімалістичний дизайн, то тоді Panasonic EZR950 однозначно для вас.

[/pl_text] [/pl_col] [/pl_row]
- Advertisement -
- Advertisement -

Випадкові Записи

Названо 6 програм на Windows, які варто видалити з свого комп’ютера

Розкриття теми персональних комп'ютерів в нас дещо відстає від теми смартфонів. Та й загалом, це логічно, так як смартфони...
- Advertisement -

Буде Цікаво

- Advertisement -