Реклама

Український смарт-годинник Gelius Pro GP-L3

Останні Новини

Profi
Profihttps://www.instagram.com/baloh_y/
Головний редактор технічного контенту на ITech.co.ua, який зацікавлений у смартфонах та інших гаджетах.

Український смарт-годинник Gelius Pro GP-L3 (Urban Wave 2020) — елегантний та супер функціональний годинник. Він стане незамінним аксесуаром в повсякденному житті для вас.

Технічні характеристики:

Gelius Pro GP-L3 (Urban Wave 2020)
 • 1.3-дюймовий екран
 • розширення 240х240
 • процесор MTK2502c
 • матриця TFT
 • версія Bluetooth — 4.2
 • оперативна пам’ять — 64 Мб
 • вбудована пам’ять — 32 Мб
 • захист IP68
 • функція AGPS
 • ємність акумулятора — 300 мАп
 • вага 56 г

Для порівняння рекомендуєм ознайомитись:
Новинка Huawei, смарт-годинник Watch GT 2
Huami Amazfit GTS розумний смарт-годинник
В очікуванні Samsung Galaxy Watch 2
GPS Годинник Garmin Forerunner 245 Music

Дизайн

Смарт-годинник Gelius Pro GP-L3 (Urban Wave 2020)
Смарт-годинник Gelius Pro GP-L3 (Urban Wave 2020)

Щодо дизайну, то на нашу думку він більше підійде чоловікам, хоча представляється як унісекс. Сумісний даний годинник із системами Android 4.4. і вище та iOS 8.0 і вище.
Екран сенсорний. Обличчя годинника можна змінювати, доступні тут 10 варіантів. Мова годинника та інші параметри будуть такі ж як на спареному з ним телефоні. Автосинхронізація відбувається за замовчуванням.

Керування годинником відбувається через програму "FunDo Pro". Сам додаток простий у використанні та відкриваючи його ви зразу ж бачити усю необхідну інформацію.
Gelius Pro GP-L3 має вбудований мікрофон, що дозволить вам відповідати на дзвінки безпосередньо з годинника. Єдиною умовою має бути з’єднання годиннка з телефоном через Bluetooth. Самі контакти та виклики синхронзуються з телефоном. Сповіщення про SMS та пропущені виклики також будуть відображатись на екрані. Є можливість отримання сповіщень з соціальних мереж, електронної пошти та календаря.

Функції

Ще однією функцією, яка особисто для нас не є необхідною, проте любителям постити фото в Instagram явно сподобається. А саме можливість робити фото через годинник. Для цього потрібно відкрити камеру на телефоні, ввімкнути функцію керування камерою на годиннику та зробити фото.
Також є можливість керування музикою, що робить годинник ще привабливішим. Ну і звісно не обійшлось без функцій для спортивних подій, а саме є можливість відстеження таких видів тренувань як ходьба, біг, їзда на велосипеді, тренування та плавання, тощо. Крокомір працює добре, окрім кроків показує і загальну пройдену відстань та кількість спалених калорій.

Український смарт-годинник Gelius Pro GP-L3 обладнаний пульсоміром та ЕКГ, що допоможе вам певним чином слідкувати за станом свого здоров’я, особливо це важливо під час тренувань. Щодо вимірювання пульсу, то є можливість отримувати покази коли вам необхідно, або ж налаштування постійного моніторингу. Дані показники зберігаються, і ви можете переглядати свою історію вимірів, для цього необхідно провести пальцем вниз по екрану. Ну і звісно тут можлива певна похибка, що буде залежати від правильності розміщення годинника на зап’ясті. Також є можливість вимірювання кров’яного тиску. Тут потрібно розмістити руку на плоску поверхню і протягом 48 секунд годинник дасть результат. Дані ЕКГ також не слід вважати достовірними і використовувати їх в медичних цілях.

Є і функція моніторингу сну. Активується даний режим автоматично, і працює з 9 вечора до 9 ранку. Після цього у історії (потріно провести пальцем вгору по екрану) ви зможете проаналізувати якість свого сну. Тут буде відображатись глибокий та легкий сон, його тривалість та загалом якість.

Також є ще такі функції:

 • секундомір
 • будильник
 • календар
 • калькулятор
 • пошук телефона

Захист і акумулятор

Захист IP68 говорить про те, що Gelius Pro GP-L3 (Urban Wave 2020) має високий рівень захисту від пилу та можливість роботи при зануренні годинника у воду та перебуванні там протягом 30 хвилин. Але зловживати цим не варто, занурювати спеціально пристрій у воду ми б не рекомендували.

Акумулятор - 300 мАп буде працювати 2-3 дні, залежно від активності використання. Зарядка відбувається через магнітний з’єднувач.

Вирок

Загалом, Gelius Pro GP-L3 (Urban Wave 2020) — непоганий смарт-годинник. Працює він добре, є велика кількість функції, відхилення при вимірах серцебиття чи пройдених кроків невеликі.
Єдиним недоліком, на нашу думку, є робота акумулятора, враховуючи ціну, хотілось би більшого.

ITech News

Не забудьте підписатися на нашого Головного Редактора в Instagram, або ж на нашу офіційну сторінку в Facebook, канал в Telegram та в Twitter. Також стежте за нами в Google News.

Новини Партнерів
Реклама

Випадкові Записи

Безпровідна колонка JBL Charge 4

Безпровідна колонка Charge 4 - це логічне продовження лінійки JBL Charge.Так як попередня портативна колонка була JBL Charge 3...
Реклама

Буде Цікаво

- Advertisement -